Salon otwarto w czwartek 7 lutego. Na miejscu możliwe jest zeskanowanie stopy, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie modeli obuwia pod potrzeby klientów.

Salon sieci eobuwie.pl w Karolince znajduje się w sąsiedztwie sklepu Medicine. Zajmuje powierzchnię blisko 470 metrów kwadratowych.

Sklep eobuwie.pl specjalizuje się w sprzedaży obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i sportowego oraz akcesoriów. W ofercie sklepu znajduje się około 50 tys. produktów ponad 450 marek, m.in.: Gino Rossi, Geox, New Balance, Adidas czy Tamaris. Dostępne są także marki premium, takie jak Guess, Tommy Hilfiger czy Boss. Do tego dochodzą torebki oraz akcesoria, które odwiedzający mogą przeglądać oraz zamawiać za pomocą wyświetlaczy multimedialnych o wysokiej rozdzielczości.

Salon eobuwie.pl oferuje też nowatorski sposób dobierania butów – klienci mogą za darmo wykonać skan stóp 3D, dzięki któremu system dopasuje modele obuwia według indywidualnych potrzeb. Po wyborze odpowiedniego modelu sprzedawca dostarczy go do przymierzenia.

- Salon eobuwie.pl w Karolince jest pierwszym sklepem sieci w województwie opolskim. Cieszymy się, że portfolio naszej galerii wzbogaciła jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce – mówi Paulina Kurdziel–Świeczka, Retail Asset Manager w spółce NEPI Rockcastle, do której należy centrum handlowe Karolinka.

- Dzięki temu, oferujemy klientom jeszcze większy asortyment obuwia i galanterii. Jestem przekonana, że sklep eobuwie.pl wzbudzi duże zainteresowanie odwiedzających – komentuje Paulina Kurdziel–Świeczka.

W centrum handlowym Karolinka w Opolu znajduje się w sumie 117 lokali o łącznej powierzchni 70 tys. m kw.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: NIEDZIELE HANDLOWE w 2019 roku

Zobacz: Opolskie dla biznesu (04.02.2019)