Saltex IV liga: GLKS Kietrz - Sparta Paczków 0-1

Mateusz Szwarga ze Sparty Paczków.
Mateusz Szwarga ze Sparty Paczków. Sławomir Jakubowski
O losach meczu przesądziła akcja gości z 88. min. Wcześnie miejscowi zanotowali dwie poprzeczki.

Bezbramkowy remis był na wyciągnięcie piłkarzy z Kietrza, którzy byli w spotkaniu z paczkowianami słabsi i oddali pole rywalowi. Gdyby nie stałe fragmenty gry w ogóle by im nie zagrozili. W drugiej połowie trzy razy wykonywali rzut wolny. Raz po dośrodkowaniu uderzał Dominik, ale podobnie jak strzelający bezpośrednio na bramkę Rojek trafił w poprzeczkę. Z trzecim strzałem - Rojka - poradził sobie nominalny pomocnik między słupkami - Śleziak.

Już do przerwy miejscowi powinni przegrywać 0-2. Już w 6. min okazję zmarnował Gucwa, następnie bramkarz obronił strzały Markowskiego i Czachora. Już po przerwie trzy razy przed szansą stanął K. Jędrocha, a w najlepszej okazji źle podał do Gucwy. Gola po akcji Michałowicza i prostopadłym podaniu Ł. Krótkiewicza zdobył w 88. min Szwarga.

GLKS Kietrz - Sparta Paczków 0-1 (0-0)
0-1 Szwarga - 88.