Saltex IV liga: Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany 3-2

Oliwer Kubus
Łukasz Romanowski zdobył dwa gole.
Łukasz Romanowski zdobył dwa gole. Oliwer Kubus
Zespół z Łubnian pozostawił po sobie dobre wrażenie i dłuższymi momentami był w posiadaniu piłki i konstruował ciekawsze akcje. Do wygranej to nie wystarczyło.

Wystarczyło zaledwie sześć minut, aby Romanowski dał miejscowym prowadzenie 2-0, a była ledwie 26. min spotkania. Najpierw był najlepiej ustawiony w polu karnym po rzucie wolnym, a następnie po długim podaniu wyszedł sam na sam z bramkarzem. Po przerwie Śląsk dążył do zdobycia kontaktowego gola i udało się to po dobrym wyjściu zza obrońców Bojarowi.

Za chwilę błąd popełniła jednak defensywa z Łubnian, Gajos dośrodkował w pole karne, a niepilnowany M. Noga dopełnił formalności. Bojar raz jeszcze przywrócił nadzieję przyjezdnym, ale ci nie wykorzystali gry w liczebnej przewadze.

Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany 3-2 (2-0)
1-0 Romanowski - 20., 2-0 Romanowski - 26., 2-1 Bojar - 65., 3-1 M. Noga - 71., 3-2 Bojar - 79.