Saltex IV liga: Sparta Paczków - Ligota Turawska 5-2

Gospodarze szybko zdobyli dwie bramki i wykorzystali grę rywala w dziewiątkę.

Zadanie miejscowym ułatwiły dwa fakty. Już po 12 minutach prowadzili 2-0 (po stałym fragmencie gry głową trafił do siatki Bierut, a Fluder dobił piłkę po strzale Gucwy), a od 36. min grali w liczebnej przewadze, po tym jak Nowosielski uderzył łokciem w twarz rywala i zobaczył czerwoną kartkę. Chwilę wcześniej goście mogli mieć nadzieję na punkty, gdyż po rzucie wolnym trafił Bacajewski.

Kolejne ciosy na Ligotę spadły po przerwie. Najpierw ładny strzał w długi róg oddał Bierut, za chwilę drugą żółta kartkę zobaczył Wawrzyniak, a rzut karny po faulu na K. Jędrosze, wykorzystał Czachor. Sparta grała od 64. min w 11 na 9, a dodatkowo prowadziła 4-1.

Sparta Paczków - Ligota Turawska 5-2 (2-1)
1-0 Bierut 8., 2-0 Fluder - 12., 2-1 Bacajewski - 34., 3-1 Bierut 47., 4-1 Czachor - 63. (karny), 4-2 Majer - 80., 5-2 Szwarga - 83.