1 1 połowa

Odra Opole

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Sandecja 2 - Odra Opole 0, Drużyna Tomasza Kafarskiego raz jeszcze wygrywa przed własną publicznością!

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Maciej Korzym zastąpił Mateusza Klichowicza.

• Hubert Maślanka zmienił Bartłomieja Dudzica.

• Maciej Małkowski nie pomylił się z rzutu karnego. Zawodnik Sandecji uderzył pewnie w lewy dolny róg bramki Odry.

• GOOOOOOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI Z KARNEGO!

• Rzut karny dla Sandecji Nowy Sącz!

• Trzecia żółta kartka dla zawodnika Odry. Tym razem obejrzał ją Mateusz Bodzioch.

• Pierwsza zmiana w ekipie Sandecji. Dawid Flaszka opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Radosław Kanach.

• Mateusz Czyżycki zakończył już swój występ. Zastąpił go Szymon Skrzypczak

• Sebastian Bonecki opuścił plac gry. W jego miejsce na murawie zameldował się Mariusz Rybicki.

• Drugi żółty kartonik dla gracza Odry. Mateusz Czyżycki faulował tuż przed własnym polem karnym.

• Goście w drugiej połowie przejawiają więcej ochoty do gry ofensywnej. Nie udało im się jednak poważnie zagrozić bramce Marka Kozioła.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Bez zmian w obu drużynach.

• Niepokonana na własnym terenie Sandecja jest na najlepszej drodze, by podtrzymać swoją passę. Co więcej może nawet wyprzedzić będący na drugim miejscu ŁKS, który do przerwy tylko remisuje z GKS-em Katowice.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu w Nowym Sączu. Do przerwy Sandecja prowadzi z Odrą Opole 1:0!

• Sandecja wychodzi na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy! W rolę egzekutora wcielił się Bartłomiej Dudzic, który na piątym metrze przelobował golkipera Odry Tobiasza Weinzettela.

• GOOOOOOOL! BARTŁOMIEJ DUDZIC! 1:0 DLA SANDECJI!

• Arbiter po raz pierwszy sięgnął do kieszonki. Żółtą kartką ukarany został gracz Odry Rafał Niziołek.

• Pierwszy gwizdek sędziego Daniela Kruczyńskiego! Gramy!

• W rundzie jesiennej tego sezonu Odra Opole na własnym stadionie znalazła sposób na Sandecję. Drużyna Mariusza Rumaka zwyciężyła 1:0 za sprawą trafienia Mariusza Rybickiego

• Rezerwowi Odra Opole: Michał Szromnik, Serafin Szota, Piotr Żemło, Tomas Mikinić, Mariusz Rybicki, Szymon Skrzypczak, Marcin Wodecki.

• Rezerwowi Sandecja: Paweł Kapsa, Marcin Flis, Radosław Kanach, Maciej Korzym, Dawit Manojan, Kacper Smoleń, Hubert Maślanka.

• Zawodnicy Odry do Nowego Sącza udali się w kiepskich nastrojach. Podopieczni Mariusza Rumaka przegrali trzy ostatnie spotkania, tracąc w nich aż dziesięć bramek. Na domiar złego weekendowa podróż do Suwałk okazała się bezcelowa. Z powodu niesprzyjającego do gry stanu murawy spotkanie z Wigrami odwołano.

• Sandecja całkiem dobrze radzi sobie po spadku z Lotto Ekstraklasy. O ile Raków jak na razie jest poza zasięgiem całej stawki w 1. lidze, to druga pozycja wydaje się w zasięgu zespołu z Nowego Sącza. Do drugiego w tabeli ŁKS-u traci on zaledwie jeden punkt. Sandecja punkty gromadzi przede wszystkim u siebie. Na własnym stadionie jest niepokonana. Odniosła sześć zwycięstw, a trzy spotkania zremisowała.

• Na Stadionie im. Ojca Augustynka w Nowym Sącz miejscowa Sandecja podejmie Odrę Opole. To konfrontacja trzeciej z jedenastą drużyną pierwszoligowej tabeli. Witamy w relacji LIVE!