Siatkówka NA ŻYWO Polska - Japonia 3:1 TRANSMISJA LIVE ONLINE Puchar Świata FIVB

RedakcjaZaktualizowano
Polska - Japonia PUCHAR ŚWIATA LIVE FIVB
Polska - Japonia 3:1 TRANSMISJA LIVE ONLINE YOUTUBE Polscy siatkarze wygrali z Japonia i wywalczyli kolejne bezcenne punkty w Pucharze Świata. Gospodarze turnieju stawiali opór w pierwszym i drugim secie. WYNIK 3:1 Walka w drugim secie była bardzo zacięta. W trzecim secie Polska wygrała pewnie 25:21 W 4. secie wynik 25:19 mówi sam za siebie. ZOBACZ NA ŻYWO POLSKA - JAPONIA Siatkówka na żywo

Siatkówka na żywo

Mecz Polska - Japonia 3:1 TRANSMISJA LIVE ONLINE w Pucharze Świata

Zobacz relację na żywo z meczu siatkarskiego Polska - Japonia

Polscy siatkarze pokonali Japonię 3:1 i odnieśli dziesiąte zwycięstwo w Pucharze Świata. W ostatnim spotkaniu turnieju biało-czerwoni zmierzą się w środę z Włochami. - Były chwile grozy w tym spotkaniu. Każdy, kto wstał rano, dostał niezłego kopa energetycznego i nie musiał już pić porannej kawy - powiedział w rozmowie z x-news Krzysztof Ignaczak, były reprezentant Polski w siatkówce.

Wynik meczu Japonia - Polska
1. set: 26 - 24
2. set: 25 - 27
3. set: 21 - 25
4. set: 19 - 25

Wynik meczu Polska - Japonia 3:1

Materiał oryginalny: Siatkówka NA ŻYWO Polska - Japonia 3:1 TRANSMISJA LIVE ONLINE Puchar Świata FIVB - Dziennik Zachodni