Zamknij

Nowa Trybuna Opolska

Siła Miodu! Charytatywny maraton zumby dla małej Małgosi Ucińskiej [DUŻO ZDJĘĆ]

To był już drugi Charytatywny Maraton Zumba Fitness „Siła Miodu" w Kluczborku. W hali sportowej OSiR do latynoskich rytmów tańczyło przez trzy

fot. Format B, oprac. Mirosław Dragon

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/87] Następne

To był już drugi Charytatywny Maraton Zumba Fitness „Siła Miodu" w Kluczborku. W hali sportowej OSiR do latynoskich rytmów tańczyło przez trzy godziny kilkaset osób!

To była nie tylko impreza sportowa, ale także festyn rodzinny. Można było przyjść z dziećmi, którymi podczas zumby opiekowały się wolontariuszki ze Spółdzielni Socjalnej 3 Kultury.

Podczas maratonu zumby zebrano 8135 złotych i 99 groszy.

Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie ciężko chorej Małgosi Ucińskiej z Lasowic Wielkich, która ma dopiero roczek.

Małgosia urodziła się z wadą serca. Dziewczynka jest już po jednej operacji, czeka na drugą. U Małgosi nie wykształciła się kość krzyżowa oraz brakuje jej kilku kręgów. Rehabilitacji wymagają również nóżki dziewczynki z powodu braku napięcia mięśni oraz źle wykształconych stóp.

Organizatorem Charytatywnego Maratonu Zumby Fitness „Siła Miodu" był Ośrodek Sportu i Rekreacji, a partnerem szkoła podstawowa nr 5 w Kluczborku.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy