Końcowa kolejność
1. Poznań, 2. Gliwice, 3. OPOLE, 4, Gdańsk, 5. Szczecin, 6. Łódź, 7. Rzeszów, 8. Wrocław (obrońca tytułu sprzed dwóch lat),
9. Warszawa, 10. AGH Kraków.
W Szczecinie rywalizowało 9 politechnik i Akademia Górniczo-Hutnicza z Krakowa. W zasadniczej fazie mistrzostw rywalizowano w dwóch grupach, z których po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów. Opolanie na początek nieoczekiwanie ulegli 3-4 ekipie z Gliwic (3 gole zdobył Berbelicki). W kolejnym meczu bardzo wysoko 9-2 pokonali AGH z Krakowa (Zgardziński 3, Berbelicki 3, Zienkiewicz, Wideł i Konik). Potem, po emocjonującym meczu, wygrali 2-1 z Łodzią (Świętek 2), a na zakończenie grupowych eliminacji pokonali 7-3 studentów ze Szczecina (Świętek 2, Zienkiewicz, Surowiak, Łupak, Wideł i Zgardziński).
Do półfinałów awansowały ekipy z Gliwic i Opola oraz Poznania i Gdańska. W pierwszej potyczce Gliwice zwyciężyły Gdańsk 6-3, natomiast w drugiej parze Opole uległo 1-2 drużynie z Poznania (Świętek). Była to pechowa porażka, bowiem opolanie posiadali w polu przewagę, której nie potrafili zamienić na gole. Przeszkodą w ich zdobywaniu był poznański bramkarz. Zabrakło też odrobiny szczęścia. Na osłodę opolskim studentom pozostała potyczka o brązowy medal z ekipą Gdańska, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść 5-3 (Berbelicki 2, Świętek, Konik i Zgardziński). W finale Poznań nieoczekiwanie pokonał Gliwice 2-1.
Opolanie wystąpili w składzie: Przemysław Krupa - Jarosław Świętek (6 bramek), Adam Berbelicki (8), Jacek Zgardziński (5), Artur Łupak (1), Marcin Wideł (2), Grzegorz Białek, Jacek Zienkiewicz (2), Aleksander Kalbron, Marcel Surowiak (1), Przemysław Konik (2), Paweł Walaszczyk. Opiekunowie: Piotr Szczubiał i Paweł Drabczyński.