Slatex IV liga: Skalnik Gracze - Czarni Otmuchów 5-0

Oliwer Kubus
Zygmunt Bąk zdobył w sobotę cztery bramki.
Zygmunt Bąk zdobył w sobotę cztery bramki. Oliwer Kubus
Dotychczasowy lider z Otmuchowa odebrał surową lekcję futbolu, a w całym meczu miał tylko jedną okazję.

Od pierwszej minuty miejscowi mieli bowiem przewagę i tylko brak precyzji sprawił, że do przerwy nie prowadzili co najmniej 3-0. Spudłował bowiem Z. Bąk, nieczysto w piłkę trafił Lenkiewicz, a Stencel zaliczył słupek. Raz jedyny nie pomylił się Z. Bąk, który wykorzystał podanie Lenkiewicza.

Jedyną okazję goście mieli w 45. min, ale sytuację sam na sam zmarnował Mateusz Stec. Po przerwie przewaga ekipy z Graczy była jeszcze większa, a do czterech goli swój dorobek z sobotniego popołudnia powiększył Z. Bąk. Trafił po podaniu Jackiewicza oraz dobijając strzał w słupek Lenkieiwcza.

Skalnik Gracze - Czarni Otmuchów 5-0 (1-0)
1-0 Z. Bąk - 20., 2-0 Z. Bąk - 62., 3-0 Z. Bąk - 61., 4-0 Z. Bąk - 73., 5-0 Kulej - 83.