SOŁTYS OPOLSZCZYZNY I SOŁECTWO ROKU 2017 | Ważne informacje dla sołtysów

AG
Udostępnij:
Rozpoczynamy wielką akcję promującą sołtysów i sołectwa Opolszczyzny. Plebiscyt "Sołtys Opolszczyzny" i "Sołectwo Roku" został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, który ufundował cenne nagrody dla najlepszych sołectw w każdym z powiatów i zwycięzców wojewódzkich plebiscytu.

Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

DODAJ ZDJĘCIE LUB LOGO ORAZ LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

Na liście aktualnych wyników głosowania w naszym serwisie, przy imieniu i nazwisku lub nazwie kandydata może być umieszczone zdjęcie.To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos.
Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku. To doskonała promocja przy okazji plebiscytu!

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić mieszkańców sołectwa! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów i znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu
  • niektórzy kandydaci na Facebooku informują o promocjach dla osób, które oddają na nich głosy

PLAKATY I ULOTKI

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowujemy plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Warto je wyeksponować na terenie miejscowości w widocznych miejscach: na tablicach informacyjnych, przystankach.

Dla wszystkich kandydatów przygotowaliśmy grafiki do postów na Facebooku oraz plakaty do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.nto.pl oraz www.strefaagro.nto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Informacji udzielają od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 Anna Geisler – tel. 512 106 578, e-mail: plebiscyt@nto.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Nowa Trybuna Opolska