Sport > Odra Opole przegrywa do przerwy

Po pierwszej części I-ligowego meczu w Płocku tamtejsza Wisła prowadzi 1-0. Bramkę zdobył w 41. min Gęśla.

W pierwszych minutach obie ekipy się "badały" a żadna nie kwapiła się do zdecydowanych ataków. Lekką przewagę w polu posiadali gospodarze. Potem miejscowi strzelali za sprawą Mierzejewskiego i Grzeszczyka, ale Feć nie miał kłopotów ze skutecznymi interwencjami. W odpowiedzi w dobrej sytuacji znalazł się Józefowicz, ale piłkę po jego uderzeniu z 10 metrów zablokował obrońca. Z każdą minutą coraz lepiej spisywali się jednak miejscowi. Feć co prawda wygrał pierwszy pojedynek sam na sam z Gęślą, ale w 41. min napastnik Wisły, po dośrodkowaniu Majkowskiego, dopełnił formalności. Odra rzuciła się do ataku, ale przez cztery minuty nie stworzyła sobie okazji.

Odra rozpoczęła w składzie: Feć - Orłowicz, Ganowicz, Surowiak, Monasterski - Rogowski, Tracz, Copik, Piegzik - Józefowicz - Pontus.