Sport > Wygrana szczypiornistów Gwardii Opole

Opolanie pokonali ostatni w tabeli AZS Biała Podlaska 37-22 (16-11)

Opolanie zaczęli mecz dobrze obejmując prowadzenie 8-3, jednak z każdą minutą ich przewaga topniała. Opolanie nie trafiali z dystansu, nie kończyli kontr, źle bronili, a bezradny w bramce był Sławomir Donosewicz. Wszystko odmieniło się przy stanie 11-10, po wejściu Łukasza Ogorzelca. Młody rozgrywający Gwardii trafił wszystkie sześć rzutów, a indywidualne akcje kończył Michał Piech. Gwardia uzyskała przewagę, a w drugiej połowie rywal pękł niczym mydlana bańka.

Gwardia Opole - AZS Biała Podlaska 37-22 (16-11)
Gwardia: Donosewicz, Galoch - Śmieszek 3, Zajączkowski 1, Matyszok 1, Gradowski 7, Baran 2, Knop 4, Ogorzelec 6, Bujak, Drej, Okos 1, Piech 8, Misiewicz 4.