SPORTOWIEC ROKU 2017 - Glosowanie zakończone - zobacz kto wygrał

AG
Udostępnij:
Zakończyliśmy głosowanie w 50. edycji wielkiego Plebiscytu Sportowego Nowej Trybuny Opolskiej pod patronatem Andrzeja Buły, marszałka województwa opolskiego. Przedstawiamy laureatów w kategorii Mistrzowie Opolskiego Sportu, nominowanych przez redakcję sportową NTO oraz zgłoszonych przez czytelników najpopularniejszych sportowców, sportowców juniorów, trenerów, drużyn i nauczycieli W-F, którzy walczą o zaszczytne tytuły i nagrody. Już 9 lutego na Wielkiej Gali Sportowca Roku 2017 w Teatrze im J. Kochanowskiego wręczymy statuetki i nagrody.

Zakończyliśmy głosowanie w wojewódzkim finale! Zobacz zwycięzców!

KLIKNIJ i wybierz kategorię plebiscytu:

SPORTOWIEC ROKU 2017">SPORTOWIEC ROKU 2017
SPORTOWIEC JUNIOR ROKU 2017">SPORTOWIEC JUNIOR ROKU 2017
TRENER ROKU 2017">TRENER ROKU 2017
DRUŻYNA ROKU 2017">DRUŻYNA ROKU 2017
NAUCZYCIEL WF ROKU 2017">NAUCZYCIEL WF ROKU 2017

Wybraliście również MISTRZÓW OPOLSKIEGO SPORTU ROKU 2017 – KLIKNIJ, zobacz zwycięzców:

SPORTOWIEC | TRENER | DRUŻYNA

Poniżej wyniki zakończonego głosowania powiatowego w kategoriach Sportowiec Roku, Sportowiec Junior Roku, Trener Roku, Drużyna Roku i Nauczyciel W-F Roku. Start wojewódzkiego finału już 5 stycznia! Zobacz kto awansował - wybierz swój powiat i KLIKNIJ :

Opolep. brzeskip. głubczycki
p. k-kozielskip. kluczborskip. krapkowicki
p. namysłowskip. nyskip. oleski
p. opolskip. prudnickip. strzelecki

Plebiscyt Sportowy Nowej Trybuny Opolskiej to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking opolskich sportowców. W tym roku nagrody dla najlepszych i najpopularniejszych sportowców zostaną przyznane już po raz 50. Co roku honorowym patronem plebiscytu jest Andrzej Bułą, marszałek województwa opolskiego. Tegoroczna jego edycja jest wyjątkowa – bo jubileuszowa.

Dwa etapy plebiscytu

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z pięciu kategorii (najpopularniejszy sportowiec junior, najpopularniejszy sportowiec senior, najpopularniejszy trener, najpopularniejsza drużyna, najpopularniejszy nauczyciel w-f) zostaną wybrani osobno w Opolu oraz w każdym z opolskich powiatów. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy, Drużyny, Nauczyciele w-f na Opolszczyźnie w 2017 r.
Jednocześnie trwać będzie jednoetapowe głosowanie na Mistrzów Opolskiego Sportu: trenerów, zawodników i drużyny. W tej kategorii kandydatów zgłaszają dziennikarze Nowej Trybuny Opolskiej, którzy wezmą pod uwagę osiągnięcia sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej.

Na zwycięzców czekają statuetki i dyplomy oraz nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali 9 lutego 2018 roku.

Ważne terminy

Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w poniedziałek, 4 grudnia i trwało do piątku, 29 grudnia do godz. 20.00
•Kandydatów można było zgłaszać do piątku, 15 grudnia.
Zwycięzcy w każdej z kategorii, z Opola i z każdego powiatu awansowali do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 5 stycznia, zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
Finałowe głosowanie będzie trwać do piątku, 19 stycznia 2018 do godz. 20
Jednocześnie trwać będzie głosowanie na Mistrzów Opolskiego Sportu.
•Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali Sportowiec Roku Opolszczyzny 9 lutego w Teatrze im. Jana Kochanowskiego.
Sportowców nagrodzi też kapituła
Niezależnie od wyboru najpopularniejszych sportowców, tytuł najlepszego sportowca naszego regionu przyzna kapituła nagradzając największe sukcesy na sportowych arenach w mijającym roku. Nagrody kapituły funduje Marszałek Województwa Opolskiego.

Informacje o akcji: Anna Geisler, 512 106 578
(pon-pt godz 9.00-16.00), plebiscyt@nto.pl
Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Nowa Trybuna Opolska