Sportowy weekend na Opolszczyźnie. Terminarz gier 28-29.08

Paweł Sładek
Do weekendu już blisko, a to oznacza kolejne emocje z piłkarskich boisk
Do weekendu już blisko, a to oznacza kolejne emocje z piłkarskich boisk Wiktor Gumiński
Będzie się działo w najbliższy weekend. Piłkarskie zmagania na niemalże wszystkich szczeblach ponownie pochłoną kibiców, którzy udadzą się na mecze dopingować swoich ulubieńców.

Piłka nożna
Fortuna 1 liga
28 sierpnia, 12:40: Arka Gdynia - Odra Opole

3 liga
28 sierpnia, 16:00: Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
28 sierpnia, 13:00: Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork

BS Leśnica 4 Liga Opolska
27 sierpnia, 18:00: Odra II Opole - Unia Krapkowice
28 sierpnia, 17:00: Chemik Kędzierzyn-Koźle - LZS Skorogoszcz
28 sierpnia, 17:00: Porawie Większyce -Agroplon Głuszyna
28 sierpnia, 17:00: Victoria Chróścice - Polonia Nysa
28 sierpnia, 13:00: Skalnik Gracze - LZS Piotrówka
28 sierpnia, 17:00: Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce
28 sierpnia, 13:00: LZS Starowice Dolne - Piast Strzelce Opolskie
28 sierpnia, 13:00: Małapanew Ozimek- MKS Gogolin
28 sierpnia, 17:00: OKS Olesno - TOR Dobrzeń Wielki

Klasa okręgowa gr. 1
28 sierpnia, 17:00: Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski
28 sierpnia, 17:00: LZS Ligota Turawska - Chronstau Chrząstowice
28 sierpnia, 17:00: Start Namysłów - LZS Jełowa
28 sierpnia, 17:00: GZ LZS Łubniany - LZS Kuniów
28 sierpnia, 17:00: Naprzód Jemielnica - iPrime Bogacica
28 sierpnia, 17:00: LZS Mechnice - Piomar Tarnów Opolski-Przywory
28 sierpnia, 17:00: Orzeł Źlinice - KS Krasiejów
28 sierpnia, 17:00: Unia Kolonowskie - Sokoły Bierdzany
29 sierpnia, 17:00: KS Skarbimierz - Żubry Smarchowice Śląskie

Klasa okręgowa gr. 2
28 sierpnia, 17:00: Sparta Paczków - KS Twardawa
28 sierpnia, 17:00: Włókniarz Kietrz - LZS Walce
28 sierpnia, 17:00: LZS Lisięcice - LZS Stary Ujazd
28 sierpnia, 17:00: Sudety Burgrabice - Start Bogdanowice
28 sierpnia, 17:00: Orzeł Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice
28 sierpnia, 17:00: GKS Głuchołazy - LZS Ścinawa Nyska
28 sierpnia, 17:00: Atom Grądy-Malerzowice Małe - Czarni Otmuchów
28 sierpnia, 17:00: LZS Racławiczki - Sokół Niemodlin
28 sierpnia, 17:00: Pogoń Prudnik - LZS Domaszkowice

Klasa A, gr. 1
28 sierpnia, 16:00: LZS Chocianowice - Polonia Domaszowice
28 sierpnia, 17:00: LZS Kujakowice - MKS Wołczyn
28 sierpnia, 17:00: Budowlani Strojec - LZS Ligota Wołczyńska
28 sierpnia, 17:00: LZS Rożnów - Hetman Byczyna
29 sierpnia, 17:00: LZS Polanowice - Start Olesno
29 sierpnia, 17:00: LZS Ligota Oleska - Piast Gorzów Śląski
29 sierpnia, 17:00: Stobrawa Ligota Dolna - LZS Rudniki

Klasa A, gr. 2
28 sierpnia, 17:00: KS Dąbrowa - Victoria Dobrzyń
28 sierpnia, 17:00: Polonia Karłowice - Burza Lipki
29 sierpnia, 14:00: TOR II Dobrzeń Wielki - Śląsk II Łubniany-Brynica
29 sierpnia, 14:00: LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Sławice
29 sierpnia, 14:00: Victoria II Chróścice - LZS Rybna
29 sierpnia, 14:00: Widawa Wilków - Victoria Kościerzyce
Pauza: LZS Starościn

Klasa A, gr. 3
28 sierpnia, 17:00: Podzamcze Nysa - LKS Rusocin
29 sierpnia, 17:00: LZS II Starowice Dolne - UKS Karnków
29 sierpnia, 17:00: LZS Kałków - LZS Jasienica Górna
29 sierpnia, 17:00: LZS Dziewiętlice - LZS Bodzanów
29 sierpnia, 17:00: LZS Czarnolas - LZS Kępnica
29 sierpnia, 17:00: LZS Jędrzychów - LZS Polski Świętów
29 sierpnia, 17:00: LZS Koperniki-Morów - LKS Goświnowice

Klasa A, gr. 4
28 sierpnia, 17:00: Racławia Racławice Śląskie - Meteor Jasienica Dolna
28 sierpnia, 17:00: Metalowiec Łambinowice - Polonia Prószków-Przysiecz
29 sierpnia, 14:00: LZS Gryżów -LZS Ligota Bialska-Radostynia
29 sierpnia, 14:00: LZS Rzepce - LZS Lubrza
29 sierpnia, 17:00: LZS Dytmarów - Otmęt Krapkowice
29 sierpnia, 17:00: LKS Szonów - MKS Tułowice
29 sierpnia, 17:00: Sudety Moszczanka -Polonia Biała

Klasa A, gr. 5
28 sierpnia, 14:00: Stal Zawadzkie - Źródło Krośnica
28 sierpnia, 17:00: Victoria Żyrowa - Błękitni Jaryszów
28 sierpnia, 17:00: Rudatom Kępa - Groszmal Opole
28 sierpnia, 17:00: Unia Raszowa-Daniec - Start Dobrodzień
29 sierpnia, 14:00: Odra Kąty Opolskie -LKS Kadłub
29 sierpnia, 14:00: GKS Izbicko-Otmice - Silesius Kotórz Mały
29 sierpnia, 15:00: Jedność Rozmierka - Rzemiosło Dziewkowice

Klasa A, gr. 6
28 sierpnia, 17:00: KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle - Górnik Januszkowice
28 sierpnia, 17:00: Zryw Wysoka - Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
29 sierpnia, 13:00: Victoria 1900 Łany - Orzeł Branice
29 sierpnia, 14:00: LZS Stradunia - Polonia Ściborzyce Wielkie
29 sierpnia, 15:00: LZS Raszowa- Śląsk Reńska Wieś
29 sierpnia, 17:00: Victoria Cisek - LKS Babice
29 sierpnia, 17:00: Porawie II Większyce - FC Pilszcz

Klasa B, gr. 1
29 sierpnia, 13:00: LZS Biestrzykowice-Miodary - Start II Namysłów
29 sierpnia, 17:00: LZS Łączany - Promil Bąkowice
29 sierpnia, 17:00: LZS Smarchowice Wielkie - Widawka Lubska
29 sierpnia, 17:00: LKS Krzywiczyny - Orły Woskowice Małe
29 sierpnia, 17:00: Rolnik Wierzbica Górna - Burza Gręboszów
Pauza: Lew Szymonków.

Klasa B, gr. 2
28 sierpnia, 17:00: Sparta Krzywizna - LZS Budkowice Stare
29 sierpnia, 17:00: Polonia Smardy - LZS Ligota Górna
29 sierpnia, 17:00: LZS Lasowice Wielkie- LZS Skałągi
29 sierpnia, 17:00: LZS Uszyce - Rolnik Paruszowice
29 sierpnia, 17:00: LZS Borkowice - LZS Komorzno
29 sierpnia, 17:00: MKS II Wołczyn - Jakub Proślice

Klasa B, gr. 3
29 sierpnia, 17:00: LZS Żytniów - LKS Przedmość
29 sierpnia, 17:00: KS Bodzanowice - Wilki Gana
29 sierpnia, 14:00: Stobrawa Wachowice - LZS Bugaj Nowy
29 sierpnia, 17:00: LZS Zębowice - LZS Radawie
29 sierpnia, 17:00: LZS Radłów - LZS Kościeliska
29 sierpnia, 15:00: LZS Borki Wielkie - LZS Wichrów
Pauza: Albor Borki Małe.

Klasa B, gr. 4
28 sierpnia, 17:00: Błękitni Przecza - Start Siołkowice Stare
29 sierpnia, 17:00: Pogoń Łosiów- Zryw Szydłowice
29 sierpnia, 17:00: LZS Popielów - Orzeł Olszanka
29 sierpnia, 17:00: LZS Jankowice Wielkie - Olimpia II Lewin Brzeski
29 sierpnia, 17:00: LZS Golczowice - Polonia Przylesie
29 sierpnia, 17:00: Stal II Brzeg - LZS Wierzbnik
29 sierpnia, 17:00: LZS Łukowice Brzeskie - LZS Przylesie Dolne

Klasa B, gr. 5
28 sierpnia, 17:00: LZS Luboszyce - LZS Turawa
28 sierpnia, 17:00: Grom Świerkle Opole - Gazownik Wawelno
29 sierpnia, 17:00: LZS Grudzice Opole - SKS Chmielowice
29 sierpnia, 17:00: Piast Opole - LZS Zawada
29 sierpnia, 15:00: LZS Kup - GKS Komprachcice
29 sierpnia, 17:00: LZS II Jełowa - Groszmal II Opole

Klasa B, gr. 6
28 sierpnia, 17:00: Plon Błotnica Strzelecka - LZS Kadłubiec
29 sierpnia, 15:00: KS II Krasiejów - KS Szczedrzyk
29 sierpnia, 17:00: Błękitni Rozmierz - Victoria II Żyrowa
29 sierpnia, 17:00: LZS Staniszcze Wielkie - LZS Grodziec
29 sierpnia, 17:00: Fiorentina Nakło - Sokół Leśnica
29 sierpnia, 17:00: Czarni Kalinów/Kalinowice - LZS Zimna Wódka

Klasa B, gr. 7
28 sierpnia, 17:00: Chrząszcz Chrząszczyce - LZS Żywocice
29 sierpnia, 17:00: LKS Obrowiec - Orzeł II Źlinice
29 sierpnia, 14:00: LZS Kórnica-Nowy Dwór - Kosmos Dobra
29 sierpnia, 15:00: LZS Łowkowice - Wiking Opole
29 sierpnia, 17:00: LZS Dąbrówka Górna - LZS Kosorowice
29 sierpnia, 17:00: Polonia II Prószków-Przysiecz - KS Górażdże

Klasa B, gr. 8
29 sierpnia, 17:00: GKS Grodków - Delta Bielice
29 sierpnia, 17:00: Góral Sidzina - Orzeł II Reńska Wieś
29 sierpnia, 17:00: Czarni II Otmuchów-Wójcice - LZS Maciejowice
29 sierpnia, 17:00: Spartan Wójtowice - Ogrodnik Chróścina Nyska
29 sierpnia, 17:00: GLKS Kamiennik - KGKS Krasna Góra
29 sierpnia, 17:00: Atom II Grądy-Malerzowice Małe - Rolnik Lasocice

Klasa B, gr. 9
28 sierpnia, 17:00: LZS Buków - LZS Biała Nyska
29 sierpnia, 17:00: LZS Trzeboszowice - LZS Gościce
29 sierpnia, 17:00: LZS Rudziczka - GKS II Głuchołazy
29 sierpnia, 17:00: LZS II Ścinawa Nyska - LZS Włodary-Węża
29 sierpnia, 17:00: Agro-Chmiel Ujeździec - LZS Śliwice
29 sierpnia, 17:00: LZS Niwnica-Konradowa- LZS Łąka-Jodłów
Pauza: LZS Siestrzechowice

Klasa B, gr. 10
28 sierpnia, 17:00: LZS Strzeleczki - LZS Przechód
29 sierpnia, 13:00: LZS Chrzelice- LZS Kujawy
29 sierpnia, 14:00: Polonia Pogórze- LZS Kolnowice
29 sierpnia, 14:00: Partyzant Kazimierz - LZS Stare Kotkowice
29 sierpnia, 14:00: LZS Zawada (k. Prudnika) - LZS Łąka Prudnicka
29 sierpnia, 15:00: LZS Czyżowice - Fortuna II Głogówek

Klasa B, gr. 11
28 sierpnia, 17:00: Ruch Steblów - LZS Stare Koźle
29 sierpnia, 15:00: LZS II Walce - LZS Łężce
29 sierpnia, 17:00: LZS Kotlarnia-Goszyce - LZS Pokrzywnica
29 sierpnia, 17:00: Polonia Gościęcin - LZS Maciowakrze
29 sierpnia, 14:00: Inter Mechnica - Zawisza Stara Kuźnia
29 sierpnia, 17:00: LKS II Ujazd - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle

Klasa B, gr. 12
29 sierpnia, 17:00: Pogranicze Mokre - Orzeł Dzierżysław
29 sierpnia, 17:00: Żądło Sucha Psina - Rolnik Lewice
29 sierpnia, 17:00: Pogoń Wojnowice - GLKS II Kietrz
29 sierpnia, 17:00: Egipt Krzyżowice - LKS Rozumice
29 sierpnia, 15:00: Fortuna Chomiąża - Stal Grobniki
29 sierpnia, 17:00: Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce
Pauza: Sokół Boguchwałów

1 liga kobiet
28 sierpnia, 18:00: Skra Częstochowa – Rolnik Głogówek

3 liga kobiet
29 sierpnia, godz. 14: Unia Opole - Stilon Gorzów Wielkopolski
29 sierpnia, godz. 17: KKS Bogdańczowice - Promień Żary

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie