Spotkanie dla rodziców niepełnosprawnych dzieci w...

  Spotkanie dla rodziców niepełnosprawnych dzieci w Głubczycach

  Sławomir Draguła

  Nowa Trybuna Opolska

  Początek w czwartek 8 marca o godz. 17.00 w siedzibie Publicznego Przedszkola nr 2 z oddziałami integracyjnymi przy ul. Niepodległości 8 w Głubczycach.
  "Stowarzyszenie rodziców dzieci niepełnosprawnych "Tacy Sami" w Głubczycach serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane działalnością stowarzyszenia na spotkanie informacyjne, które zaplanowane jest na 8 marca (czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie Publicznego Przedszkola nr 2 z oddziałami integracyjnymi przy ul. Niepodległości 8 w Głubczycach.

  Podczas spotkania zostanie przedstawiony plan działania stowarzyszenia - inicjatywy stowarzyszenia skierowane do dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.
  Przewidziany jest również udział eksperta z dziedziny prawa podatkowego - pani Małgorzaty Gumiennej, kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Głubczycach, która przybliży temat ulg w podatku dochodowym od osób fizycznych związanych z rodzicielstwem i niepełnosprawnością.

  Bardzo prosimy o przyniesienie na spotkanie kilku zdjęć dziecka w formie elektronicznej (na płycie CD), krótkiej pisemnej informacji o dziecku (np. wiek, opis charakteru, co lubi, gdzie chodzi do szkoły, rodzaj niepełnosprawności) oraz kserokopię orzeczenia o niepełnosprawności."

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo