Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Sport > KSZO zremisował ze Stalą

/dor/
Krystianowi Kanarskiemu (z lewej) i jego kolegom nie udało się dziś pokonać Tomasza Wietechy. R. Biernicki
W meczu sparingowym, który dziś odbył się na Rawszczyźnie, piłkarze KSZO Ostrowiec zremisowali ze Stalą Stalowa Wola 0:0.

KSZO grał w składzie: Kapsa (61 Kwapisz) - Chorab, Kardas, Sojka (61 Kiczyński), Łatkowski (46 Rogoziński) - Robaszek (61 Wojtal), Woropajew (61 Mikołajek), Trałka (61 Frańczak), Kanarski (61 Pękalski), Kosiorowski (61 Kaczorowski) - Wójcik (61 Cichos).

Stal: Wietecha - Drozd, Kasiak, Wieprzęć, Maciorowski - Krawiec, Kusiak, Ożóg, Detlaff - Czyżyk, Pałkus oraz Pająk, Ławecki, Stręciwilk, Iwanicki, Gęśla, Kowalczyk.

Obydwie drużyny stworzyły po kilka dobrych okazji do zdobycia bramek. W 15 minucie, po podaniu Huberta Robaszka, z pierwszej piłki uderzył Piotr Chorab, ale Tomasz Wietecha popisał się udaną interwencją. Bramkarz Stali był też na posterunku po strzałach Krystiana Kanarskiego w 50 minucie i Łukasza Cichosa na kwadrans przed zakończeniem spotkania.

Stal bliska szczęścia była w 30 minucie - strzał Przemysława Pałkusa z rzutu wolnego obronił Paweł Kapsa, podobnie jak uderzenie głową byłego piłkarza KSZO Tadeusza Krawca.