2 1 połowa

Olimpia Grudziądz

0

0 1 połowa

• Stal Mielec wróciła na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Artura Skowronka przed własną publicznością 2:0 (2:0) pokonali Olimpię Grudziądz. Na listę strzelców wpisali się Grzegorz Tomasiewicz oraz Adrian Paluchowski.

• Koniec spotkania. Stal Mielec pewnie wygrała z Olimpią 2:0!

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piotr Janczukowicz zmienił Damiana Ciechanowskiego.

• Remigiusz Szywacz ukarany żółtą kartką.

• Maciej Urbańczyk wszedł na murawę w miejsce Jospia Soljicia.

• Jakub Łukowski uderzył celnie, ale zmierzającą pod poprzeczkę piłkę wybił Seweryn Kiełpin.

• Josip Barisić zameldował się na boisku w miejsce Adriana Paluchowskiego.

• Dominik Frelek wszedł na boisko w miejsce Roberta Ziętarskiego.

• Konrad Handzlik zobaczył żółtą kartką za faul taktyczny.

• Lukas Bielak ukarany przez Sebastiana Jarzębaka żółtą kartką.

• Remigiusz Szywacz uderzał po dalszym słupku. Minimalnie chybił celu!

• Zmiana także w Olimpii. W miejsce Haydary'ego na boisku zameldował się Joao Augusto.

• Mateusz Żyro zastąpił na boisku Mateusza Maka.

• Ivan Ocenas przewinił w środku pola i został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Handzlik uderzał z ponad 20 metrów. Piłkę złapał Seweryn Kiełpin.

• Josip Soljić obejrzał żółtą kartkę.

• Druga część spotkania już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Stal prowadzi z Olimpią 2:0!

• Szybki kontratak Stali! W sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się Adrian Paluchowski. Stal tuż przed przerwą podwyższyła prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOL! ADRIAN PALUCHOWSKI! 2:0 DLA STALI!

• Piłkę do bramki Olimpii wpakował Grzegorz Tomasiewicz. Pomocnik Stali dobił futbolówkę po strzale Krystiana Getingera z rzutu wolnego.

• GOOOOOOOOOOL! GRZEGORZ TOMASIEWICZ! 1:0 DLA STALI!

• Jakub Lemanowicz łapie piłkę po silnym strzale Bartosza Nowaka.

• Po szybkim rozegraniu piłki uderzał Bartosz Nowak. Strzał piłkarza Stali został zablokowany.

• Na bramkę Stali strzelali Konrad Handzlik, a następnie Tiago Alves! Dwa razy świetnie interweniował Seweryn Kiełpin!

• Było groźnie pod bramką Stali Mielec! Z bliska uderzał Konrad Handzlik.

• Pierwszy gwizdek Sebastiana Jarzębaka. Spotkanie już się rozpoczęło!

• W ostatniej chwili Mariusz Pawlak dokonał zmiany w składzie Olimpii! W miejsce Lukasa Duriski od pierwszej minuty zagra Remigiusz Szywacz.

• Rezerwowi Olimpia: Łukasz Sapela, Remigiusz Szywacz, Bartosz Nowicki, Joao Criciuma, Sebastian Kamiński, Piotr Janczukowicz.

• Rezerwowi Stal: Damian Primel, Paweł Olszewski, Łukasz Seweryn, Mateusz Żyro, Kristijan Soljić, Maciej Urbańczyk, Wojciech Lisowski, Josip Barisić.

• Stal rozgrywki rozpoczęła od domowej wygranej 2:1 z Wartą Poznań oraz remisu z Wigrami Suwałki. Przed tygodniem mielczanie otrzymali jednak w Bielsku-Białej lanie od Podbeskidzia, przegrywając 1:4.

• Olimpia Grudziądz dysponuje najskuteczniejszą ofensywą na zapleczu Ekstraklasy. Biało-zieloni średnio zdobywają trzy bramki na mecz. Gole zapewniają Olimpii: Tiago Alves z Portugalii i Omran Haydary z Afganistanu.

• Po trzech kolejkach Fortuna 1 ligi Olimpia Grudziądz ma o dwa punkty w tabeli więcej od Stali. Początek meczu w Mielcu o godz. 19:39. Witamy w relacji LIVE!