Statscore Futsal Ekstraklasa. Fit-Morning Gredar Brzeg zwyciężył z Teamem Lębork

W ekipie Gredara cały czas jest nadzieja na pozostanie w elicie.
W ekipie Gredara cały czas jest nadzieja na pozostanie w elicie. materiały klubowe
Futsaliści z Brzegu wygrali wyjazdowe spotkanie w Lęborku 4-2.

Gracze naszego beniaminka przeżywali różne chwile, ale wszystko skończyło się szczęśliwie.

Zaczęło się lepiej dla brzeżan, ponieważ już w 7. minucie prowadzenie dał im Jan Rojek. Kolejne fragmenty gry przed przerwą wyglądały jednak lepiej dla ekipy z Lęborka. Dwie bramki zdobył dla niej Mateusz Madziąg, w tym jedną tuż przed półmetkiem.

Druga połowa natomiast należała już do Gredara. Jego bohaterem został Paweł Boczarski, który najpierw w 30. minucie wyrównał na 2-2, a chwilę później dołożył kolejne trafienie. Gospodarze do końca walczyli o odrobienie strat, ale to nasz zespół zdobył jeszcze jednego gola. Kropkę nad „i” postawił Kamil Kucharski.

Team Lębork - Fit-Morning Gredar Brzeg 2-4 (2-1)
Bramki: 0-1 Rojek - 7., 1-1 Madziąg - 12., 2-1 Madziąg - 20., 2-2 Boczarski - 30., 2-3 Boczarski - 31., 2-4 Kucharski - 39.
Gredar: Budych (Konieczny) - Matejko, Rojek, Witek, Grochowski, Tavares, Kucharski, Bernardino, Baitsur, Kozina, Boczarski.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0