Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Trzecie zwycięstwo w sezonie odnieśli futsaliści Fit-Morning...

Statscore Futsal Ekstraklasa. Ważna wygrana Fit-Morning Gredaru Brzeg. Dreman Opole Komprachcice poległ po zaciętym boju

AZS UŚ Katowice - Fit-Morning Gredar Brzeg 3-7 (1-3)

Trzecie zwycięstwo w sezonie odnieśli futsaliści Fit-Morning Gredaru Brzeg. Pokonali oni na wyjeździe AZS UŚ Katowice 7-3.

Potyczka pomiędzy tymi ekipami znajdującymi się w dolnej części tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy zaczęła się dla brzeżan wręcz wybornie. Po 13 minutach, po dublecie Kamila Kucharskiego i golu Przemysława Matejki wygrywali oni już 3-0.

Jeszcze przed przerwą ze strony katowiczan odpowiedział jednak Adam Jonczyk, a w 34. minucie ten sam zawodnik trafił na 2-3.

W tym newralgicznym momencie ekipa z Brzegu nie dała jednak się złamać. Pokazała wielki charakter, idealnie rozgrywając końcówkę i dokładając w niej aż cztery kolejne trafienia.

Potężny Antonow AN-124-100 przeleciał nad Pomorzem!