Statscore Futsal Ekstraklasa. Wysoka porażka Fit-Morning Gredara Brzeg AZS-em UW Wilanów

W drugiej połowie ekipa Gredara została zupełnie rozbita.
W drugiej połowie ekipa Gredara została zupełnie rozbita. Patryk Gorazdowski
Fit-Morning Gredar Brzeg uległ na wyjeździe AZS-owi UW Wilanów Warszawa aż 2:7. Jeszcze na półmetku nic nie zapowiadało tak wysokiej porażki brzeżan.

Starcie zaczęło się co prawda lepiej dla gospodarzy, bo w 9. minucie objęli oni prowadzenie, ale 10 minut później wyrównał Viacheslav Kozhemiaka. Na to trafienie Gredara rywale odpowiedzieli jednak jeszcze przed przerwą, a konkretnie uczył to Michał Klaus.

Druga połowa bezapelacyjnie należała już jednak do warszawskiej drużyny. Kiedy w 35. minucie prowadziła ona już 5:1, brzeżanie zdecydowali sie grać z lotnym bramkarzem. Nie mając nic do stracenia dostali jeszcze dwa kolejne ciosy. W sumie to AZS UW zdobył nawet trzy gole, ale ostatni z nich był samobójczy. Nie miał on jednak absolutnie żadnego znaczenia dla losów rywalizacji.

AZS UW Wilanów Warszawa - Fit-Morning Gredar Brzeg 7:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Pikiewicz - 9., 1:1 Kozhemiaka - 19., 2:1 Klaus - 20., 3:1 Pikiewicz - 22., 4:1 Lisnychenko - 32., 5:1 Marcinkowski - 35., 6:1 Przyborek - 35., 7:1 Marcinkowski - 36., 7:2 Lisnychenko - 40. (samobójcza)
AZS UW: Wójcik (Mianowicz) - Klaus, Lifanov, Marcinkowski, Pikiewicz, Kępiński, Przyborek, Starek, Piwowarczyk, Rabiej, Wielgat, Lisnychenko.
Gredar: Zaiets (Budych) - Rojek, Nastai, Witek, Jose Pepo, Kozhemiaka, Sykulski, Grochowski, Boczarski, Makowski, Kucharski, Kędra