2 1 połowa

Odra Opole

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Stomil przerywa passę pięciu porażek i wygrywa z Odrą 2:1 po golach Lecha i Stromeckiego! Bramkę kontaktową dla gości zdobył Ivan Martin Gomez. Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Czyżycki ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Kun, a w jego miejsce pojawił się Dziemidowicz.

• Przed szansą stanął Góral, jednak nie trafił w piłkę!

• Żółta kartka dla Trojaka.

• Rajd Głowackiego w pole karne, radzą sobie z tym obrońcy gości, a Weinzettel oddala zagrożenie.

• Rzut rożny dla Stomilu. Piłka poleciała w pole karne, najwyżej wyskoczył do niej Góral. Napastnik gospodarzy przestrzelił.

• GOL! Bramka kontaktowa dla Odry Opole! Jej zdobywcą Ivan Martin Gomez!

• Ostatnia zmiana w zespole Odry. Zszedł Moder, wszedł Skrzypczak.

• Zmiana w Stomilu. Boisko opuścił Lech, a na murawie zameldował się Jegliński.

• Mikinić zagrał w pole karne, lecz w szesnastce nie było żadnego zawodnika Odry, który mógłby dołożyć nogę i skierować piłkę do bramki.

• Druga zmiana w Odrze. Boisko opuścił Rybicki, a zameldował się na nim Mikinić.

• Pierwsza zmiana w Odrze. Zszedł Habusta, a w jego miejsce pojawił się Czyżycki.

• Na strzał zdecydował się Kun. Refleksem wykazał się Weinzettel, dobra interwencja golkipera Odry.

• Stomil w ataku. Gospodarze szukali uderzenia z daleka. Piłka minęła jednak bramkę Weinzettela.

• Żółta kartka dla Piotra Głowackiego.

• Odra szuka bramki kontaktowej. Dwukrotnie golkipera próbował zaskoczyć Janus i raz Janasik. Poradził sobie jednak Skiba.

• Niecelna próba Baranowskiego po wrzutce Rybickiego z rzutu rożnego.

• Lech zauważył, że Weinzettel wyszedł z pola karnego i oddał strzał z dystansu, chcąc przelobować golkipera gości. Niecelna próba.

• Rzut rożny dla Odry. Goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Skiby.

• Mogło być 3:0 dla Stomilu, jednak niepilnowany Trojak z piątego metra trafia... prosto w bramkarza!

• Piłka trafiła do Lecha, a ten wywalczył rzut rożny.

• Wracamy do Olsztyna na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Stomil prowadzi z Odrą 2:0 po golach Lecha i Stromeckiego! Do Olsztyna wrócimy za 15 minut!

• Stromecki oddał strzał zza pola karnego i tym samym podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0.

• GOL! Stromecki na 2:0!

• Odra przed szansą na wyrównanie. Najpierw z rzutu rożnego uderzył Baranowski, a chwilę po nim strzał oddał Janasik. Piłka zatrzymała się na słupku!

• Baranowski ukarany żółtą kartką za faul na Góralu.

• Odra w ataku, jednak nie wyszła ta akcja gościom. Skiba wznowi grę od bramki.

• Moder wrzucił piłkę w pole karne, jednak obrońcy Stomilu uprzedzili Rybickiego przed oddaniem strzału. Chwilę potem Janasik przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

• Dudu uprzedził nabiegającego z lewej strony boiska Kuna i wybił piłkę na rzut rożny.

• Kun wychodził sam na sam z golkiperem, jednak zdecydował się na wycofanie piłki. Olsztynianie wywalczyli rzut rożny.

• Rzut rożny dla Stomilu. Piłka posłana w pole karne, ale w ataku fauluje Trojak.

• Lech wyszedł sam na sam z Weinzettelem, przelobował golkipera Odry, dzięki czemu Stomil obejmuje prowadzenie.

• GOL! Stomil obejmuje prowadzenie po golu Lecha!

• Kun uderza nad poprzeczką.

• Głowacki przedzierał się na połowie Odry, minął dwóch zawodników, jednak ostatecznie nie zdołał nawet oddać strzału. Stracił piłkę.

• Mogło być niebezpiecznie! Janus z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

• Tym razem w ataku Stomil. Gospodarze rozegrali swoją akcję prawą stronę, a strzał na bramkę Odry oddał Kun. Dobra interwencja Weinzettela.

• Rzut rożny dla gości z Opola. Piłkę uderzył Moder, jednak obrońcy Stomilu poradzili sobie i choć w szesnastce Skiby panowało ogromne zamieszanie, to futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej.

• Pierwszy atak Odry Opole. Jeden z piłkarzy gości zdecydował się na strzał sprzed szesnastki. Piłkę złapał Skiba.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Tomasz Marciniak z Płocka.