Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu - to może być nowa droga w życiu

Marcin Oleksiuk
- Gdy człowiek obroni już pracę, odbierze dyplom, to okazuje się, że tego wszystkiego zaczyna mu brakować - mówi pani Barbara.
- Gdy człowiek obroni już pracę, odbierze dyplom, to okazuje się, że tego wszystkiego zaczyna mu brakować - mówi pani Barbara. archiwum prywatne
Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu co roku wzbogaca swoją ofertę studiów podyplomowych, a te nie tylko zyskują na popularności, ale również przydają się w życiu zawodowym.

Barbara Sztaf, sekretarz szkoły i nauczycielka z Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu, jest tego najlepszym przykładem.

Można powiedzieć, że moja przygoda z uczelnią to chyba długa przyjaźń, bo w 2011 roku ukończyłam licencjat z pedagogiki, a dwa lata później byłam już panią magister z zakresu resocjalizacji i profilaktyki społecznej. Ale to nie koniec - mówi Barbara Sztaf. Chciałam rozwijać się zawodowo, a że lubię się uczyć i zdobywać nową wiedzę, stąd pomysł na studia podyplomowe z zakresu BHP. Teraz tę wiedzę z powodzeniem przekazuję moim uczniom - dodaje pani Barbara.

Przyszli studenci mają do wyboru kierunki ekonomiczne i pedagogiczne, a całej oferty nie sposób wymienić, dlatego zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wszia.opole.pl - mówi Dariusz Stanuchowski, Kierownik studiów podyplomowych WSZiA. W tym roku mamy sporo nowości, ale przykładowo, wspomniane przez panią Barbarę zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością - dodaje Stanuchowski.

Kiedy człowiek obroni już pracę, odbierze dyplom, to okazuje się, że tego wszystkiego zaczyna mu brakować. Nie chodzi tylko o naukę, ale i atmosferę, poznanych ludzi oraz chwile spędzone na uczelni. Stąd wybór drugiej podyplomówki, którą obroniłam w tym roku … i chyba pójdę za ciosem. Tym razem zdecyduję się na profilaktykę przestępczości i kryminologię. Może kiedyś stworzą etaty dla szkolnych detektywów - uśmiecha się Pani Barbara i dodaje, że warto w siebie inwestować.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Śmieciowe jedzenie zabiera pamięć

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska