Sukces Gwiazdy Dobrzeń Wielki podczas Pucharu Grecji

Klubowe
Marek Waindok i Aron Pałka (na zdjęciu od lewej)
Marek Waindok i Aron Pałka (na zdjęciu od lewej) Klubowe
Serię sukcesów notują zawodnicy Gwiazdy Dobrzeń Wielki specjalizujący się w skokach na trampolinie.

Marek Waindok i Aron Pałka po niedawnym zwycięstwie w zawodach Pucharu Polski wygrali także rywalizację w skokach synchronicznych podczas międzynarodowych zawodów otwartego Pucharu Grecji.

Podopieczni trenerów Adama Antoszczyka i Wiktorii Weselak-Antoszczyk znakomicie wykonali swój program i wywalczyli 1. miejsce w kat. 14-16 lat. Obaj startowali też w konkurencji indywidualnej.

Waindok rywalizował w kategorii 14-16 lat i po eliminacjach był 5. Jednak w finałowej rozgrywce pokonał wszystkich rywali. Bardzo dobrze wykonał swój układ i wygrał zawody przed reprezentantem gospodarzy oraz Brytyjczykiem.

Pałka walczył w kat. 11-13 lat i po eliminacjach awansował do ścisłego finału na 6. miejscu. W finale poprawnie wykonał swój program i utrzymał 6. pozycję.
Po powrocie z Grecji zawodnicy Gwiazdy wzięli udział w Ogólnopolskim Turniej w Skokach na Trampolinie w Poznaniu. W zawodach, rozgrywanych w indywidualnych skokach na trampolinie, startowało 103 zawodników z 11 klubów w Polsce.

Waindok po eliminacjach uplasował się na 3. miejscu i w finale utrzymał swoją pozycję. Pałka ukończył zawody na 11. miejscu.