Sukcesy młodych zapaśników ZKS-u Gogolin w Bielawie

Tak prezentowała się drużyna ZKS-u Gogolin na zawodach w Bielawie.
Tak prezentowała się drużyna ZKS-u Gogolin na zawodach w Bielawie. materiały klubowe ZKS-u Gogolin
Kilka medali zdobyli przedstawiciele ZKS-u Gogolin podczas ogólnopolskiego turnieju rozgrywanego w Bielawie.

Wystartowało w nim łącznie 210 zawodników z ośmiu województw i pięciu państw: Czech, Węgier, Słowacji, Ukrainy i Polski.

Gogoliński klub najlepiej reprezentowały Zuzanna Podgórska i Klaudia Galant. Obie sięgnęły po złoty medal - pierwsza wśród młodziczek (kat. do 50 kg), a druga wśród kadetek (kat. do 61 kg).

Srebrny krążek wywalczyła Maja Jurgielewicz (młodziczki, kat. do 42 kg), a brąz zdobyli Dominika Jurgielewicz (kadetki, kat. do 69 kg) oraz Kajetan Gołdyn (kat. do 32 kg).

Do tego wszystkiego dziewczęta z ZKS-u zajęły też 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej.