Świeć się z Energą. Wybierz najpiękniej oświetlone na święta...

  Świeć się z Energą. Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce. Twój głos może pomóc potrzebującym!

  Akcja specjalna Świeć się z Energą

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Świeć się z Energą

  Świeć się z Energą

  Wracamy do świątecznej zabawy "Świeć się z Energą" i dziennikami regionalnymi Polska Press Grupa! Zgłoś swoje miasto do konkursu i pomóż mu wygrać! Łączna pula nagród to 200 000 złotych! Energooszczędny sprzęt AGD trafi do 16 miejscowości z całej Polski i zostanie przekazany na cele charytatywne. Sam też możesz zostać mistrzem świątecznej fotografii. Zgłoś swoje zdjęcia i wygraj cenne nagrody!
  Świeć się z Energą

  Świeć się z Energą

  W wielkim, ogólnopolskim plebiscycie "Świeć się z Energą" zostaną wybrane najpiękniejsze, pełne świątecznych iluminacji miasta w Polsce. W tym roku Energa prowadzi plebiscyt wspólnie z dziennikami regionalnymi Polska Press Grupa.

  KLIKNIJ i zgłoś Miasto

  KLIKNIJ i zgłoś fotografię


  Plebiscyt miast

  To już dziesiąta, jubileuszowa edycja plebiscytu „Świeć się z Energą” prowadzonego przez pomorską grupę energetyczną. O tytuł najpiękniej oświetlonych na święta walczyć będą miasta w całej Polsce, a akcję Energa przeprowadza z dziennikami regionalnymi Polska Press Grupy. Najpierw zwycięzcy plebiscytu miast zostaną wybrani osobno w każdym województwie, a następnie powalczą w ogólnopolskim finale.

  Zgłoś najpiękniej oświetlone miasto do konkursu!

  Od 7 grudnia można zgłaszać miasta do udziału w plebiscycie.

  - Element zabawy i współzawodnictwa jest oczywiście ważny w akcji „Świeć się z Energą”, jednak zależy nam, aby niosła ona wymierne korzyści dla społeczności, które głosują na miasta, a także aby miała charakter dobroczynny - mówi Jarosław Kozłowski, koordynator projektu „Świeć się z Energą” z Energa SA.

  Od 14 grudnia będziesz mógł oddać swój głos w plebiscycie „Świeć się z Energą” i razem z nami wybrać najpiękniejsze świąteczne iluminacje. W ten sposób możesz pomóc potrzebującym z Twojej okolicy - zwycięskie miasta zdobędą energooszczędny sprzęt AGD przeznaczony na cel dobroczynny.

  Łączna pula nagród wynosi aż 200 tysięcy złotych!

  Miasta, które w każdym województwie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł pochodzący ze sklep.energa.pl, który władze miast przekażą na cel charytatywny. Zwycięskie miasta z regionów wywalczą także awans do ogólnopolskiego finału. Miasto, które wygra w finale otrzyma dodatkowy sprzęt o wartości 40 000 zł.

  Charytatywny cel Plebiscytu Miast

  Plebiscyt to nie tylko zabawa, ale także wielka akcja charytatywna! Miasta, które wygrają w SMS-owym głosowaniu, mogą liczyć na wsparcie charytatywne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu.

  Rok temu wygrał Zamość

  W czasie ostatniej edycji akcji Świetlną Stolicą Polski został po raz drugi z rzędu Zamość. Miasto zdobyło ponad 70 tys. głosów!

  - Cieszę się, że obroniliśmy tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Lodówki, pralki, zmywarki i sprzęt typu małe AGD przyniosły dużo radości potrzebującym z naszego miasta. Serdecznie dziękuję mieszkańcom i przyjaciołom Zamościa za wszystkie głosy oddane na nasze miasto - mówił Andrzej Wnuk, prezydent Zamościa.

  Zamość otrzymał od Grupy Energa warty 50 000 sprzęt AGD, który trafił do potrzebujących.

  Zostań mistrzem świątecznej fotografii!

  Akcji "Świeć się z Energą" co roku towarzyszy konkurs fotograficzny. Mogą wziąć w nim udział miłośnicy fotografowania, którzy zatrzymali w kadrze piękne, świąteczne chwile, miasta w świątecznej odsłonie, gwiazdkowy klimat w ich domach oraz kolorowe iluminacje.

  Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody – pula nagród w tym konkursie wynosi 40 tysięcy złotych. Główna nagroda to zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.

  Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

  Informacji o akcji udziela Wojciech Żaboklicki
  tel. 502 499 052 (pon.-pt. w godz. 8-17)
  e-mail.: wojciech.zaboklicki@polskapress.pl

  Komentarze (1)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo