Świętuj z T-Mobile 25. urodziny sieci. Wygraj atrakcyjne nagrody i sprawdź, jak może wyglądać przyszłość

Materiał informacyjny T-Mobile
Udostępnij:
W tym roku sieć T-Mobile obchodzi ćwierćwiecze swojego istnienia na polskim rynku. Magentowy operator postanowił uczcić to wydarzenie wraz ze swoimi klientami. W związku z jubileuszem przygotował dla nich urodzinowe promocje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz nietuzinkowy serwis analityczny „Człowiek 2040”.

Gdy w drugiej połowie lat 90., Polacy przemierzali ulice miast w poszukiwaniu automatów telefonicznych, skrzętnie licząc przy tym „impulsy”, nie przypuszczali, że już za chwilę telefoniczne karty magnetyczne odejdą do lamusa. I choć owe karty stanowiły nieraz część imponującej kolekcji nietypowych eksponatów ówczesnej młodzieży, to za progiem już czekała telefoniczna rewolucja.

W 1996 roku na rodzimym rynku pojawiła się pierwsza komercyjna sieć cyfrowa – Era GSM. Nowy standard komunikacji był, jak zresztą całe lata 90., bardzo „wyrazisty”, czego idealnym odzwierciedleniem były ówczesne „ceglane” telefony z antenką. Choć po 15 latach Era przekształciła się w obecną sieć T-Mobile, to misja firmy pozostała niezmieniona – łączenie ludzi dzięki technologiom oraz cyfryzacja społeczeństwa, biznesu i całego kraju.

T-Mobile świętuje 25. urodziny i rozdaje prezenty

Wspominając najważniejsze wydarzenia z działalności firmy, magentowy operator przygotował dla swoich klientów szereg urodzinowych prezentów i konkursów.

W ramach akcji „Urodziny z 5G” użytkownicy sieci mogli za darmo wymienić swój używany telefon na nowy smartfon 5G i taryfą M+. Z okazji 25. urodzin operator przygotował również dla swoich klientów indywidualnych darmowe 25 gigabajtów do odebrania w aplikacji „Mój T-Mobile”. Prezent można też aktywować także poprzez wysłanie wiadomości SMS na nr 80800 o treści „HF”. Z promocji mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile, MIX oraz korzystający z oferty na kartę.

Nie zabrakło również szeregu rozmaitych konkursów. Takich jak chociażby konkurs na antenie radia RMF FM, w którym wygrać można smartfony obsługujące technologię 5G i zestawy smart home. Aby zgarnąć nagrody, wystarczy podzielić się ze słuchaczami radia ciekawymi wspomnieniami związanymi z naszym doświadczaniem z telekomunikacją.

Zabawa konkursowa obejmuje także media społecznościowe. Na instagramowym profilu T-Mobile możemy udostępnić dwa zdjęcia, pokazujące tę samą sytuację (np. imprezę z przyjaciółmi) z przeszłości i w teraźniejszości, z dopiskiem #25urodzinytmobile. Do wygarnia są kultowe głośniki i słuchawki marki Marshall z designem w stylu retro, które z pewnością pozwolą poczuć klimat dawnych lat.

T-Mobile patrzy w przyszłość

Sieć nie zamierza jednak tylko wspominać przeszłości. Chce również pokazać swoim użytkownikom, co czeka ich w najbliższych latach, stawiając m.in. pytania o kierunki, w jakich będą zmierzać nowoczesne technologie. W tym celu operator nawiązał współpracę z Polityką Insight, z którą wspólnie stworzył serwis „Człowiek 2040”.

Co tydzień eksperci Polityki Insight opiszą hipotetyczne wydarzenia, firmy i procesy, dzięki którym opowiedzą życie Polek i Polaków w 2040 roku. Aktywności naszych rodaków w przyszłości podzielone zostały na 10 codziennych czynności: „Komunikuję się”, „Przemieszczam się”, „Mieszkam”, „Używam”, „Kształcę się”, „Dbam o siebie”, „Spędzam czas wolny”, „Pracuję”, „Organizuję się” oraz „Kupuję”. Tekstom będą towarzyszyć podcasty z uznanymi ekspertami i ekspertkami, którzy skonfrontują się z przedstawioną wizją, i opowiedzą, o trendach, które w najbliższym czasie będą kształtować przyszłość Polski.

Serwis, choć powstał na bazie pogłębionej pracy badawczej zespołu naukowców, będzie formą zabawy intelektualnej i ćwiczeniem z wyobraźni, które w lekki sposób próbuje pokazać technologiczną przyszłość. Z tak nakreśloną wizją 2040 roku można zapoznać się na stronach https://www.politykainsight.pl/czlowiek2040 oraz https://www.t-mobile.pl/c/25-lecie.

Materiał oryginalny: Świętuj z T-Mobile 25. urodziny sieci. Wygraj atrakcyjne nagrody i sprawdź, jak może wyglądać przyszłość - Polska Times

Dodaj ogłoszenie