sportowy24
  Sześciu kiboli Odry Opole usłyszało wyroki po meczu Pucharu...

  Sześciu kiboli Odry Opole usłyszało wyroki po meczu Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok

  Zdjęcie autora materiału
  Sławomir Draguła

  , Wideo: Press Focus/x-news

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Kibole w tzw. trybie przyspieszonym stanęli przed Sądem Rejonowym w Opolu i zostali skazani na grzywny w wysokości po 1000 zł każdy, wszyscy otrzymali
  1/8
  przejdź do galerii

  Kibole w tzw. trybie przyspieszonym stanęli przed Sądem Rejonowym w Opolu i zostali skazani na grzywny w wysokości po 1000 zł każdy, wszyscy otrzymali też dwuletnie zakazy stadionowe. ©Archiwum

  Na meczu Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok, opolscy policjanci zatrzymali sześciu kiboli Odry Opole, w związku z naruszeniem przepisów o bezpieczeństwie imprez masowych.
  Podczas wtorkowego meczu Pucharu Polski pomiędzy Odrą Opole a Jagiellonią Białystok, część fanów Odry Opole rozwinęła na trybunach wielką klubową flagę, tak zwaną sektorówkę, która zasłoniła osoby odpalające race (wnoszenie ich na stadion i odpalanie jest zabronione), utrudniając tym samym ich identyfikację.  - Czyn ten został zakwalifikowany jako naruszenie przepisów o bezpieczeństwie imprez masowych - informuje starszy sierżant Przemysław Kędzior z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Opolscy policjanci zatrzymali w tej sprawie sześciu fanów Odry Opole w wieku od 19 do 33 lat.

  Mężczyźni w tzw. trybie przyspieszonym stanęli przed Sądem Rejonowym w Opolu i zostali skazani na grzywny w wysokości po 1000 zł każdy, wszyscy otrzymali też dwuletnie zakazy stadionowe.

  Dochodzeniowcy z Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzą cały czas postępowanie w sprawie wniesienia i odpalenia rac na stadionie Odry przy ul. Oleskiej w Opolu. W tej sprawie nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Warto zobaczyć

  Wypłyń w magiczny rejs z Tobym z Monachium

  Wypłyń w magiczny rejs z Tobym z Monachium

  Już w marcu koncert Julii Pietruchy!

  Już w marcu koncert Julii Pietruchy!

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love