Tancerze Pecha i Ramady wrócili z medalami z mistrzostw Polski

Mirela Mazurkiewicz
Choreografia „Na strychu” przyniosła szczęście zespołowi Pech 1, który pokonał w finale rywali i z mistrzostw polski wrócił ze złotem. To piękny prezent na tegoroczne 25 urodziny zespołu. Archiwum zespołu
Nasi tancerze nie tracą formy i jak burza pokonują kolejnych rywali. Ramada i Pech pokazały klasę na mistrzostwach Polski w Wałbrzychu.

Zespół Ramada wraca z Krajowych Mistrzostwa Polski Jazz Dance i Show Dance ze złotem, srebrem i trzema krążkami srebrnymi.

Najwyższe trofeum wywalczyła Antonina Kita (w kategorii solo jazz do 7 lat). Srebro wytańczył duet Lena Małej i Zosia Dabbachi (duety show do 7 lat), a brązy mini formacja jazz minikids oraz duety Monika Grzesik i Mira Grodziecka oraz Amelia Głogoska i Amelia Nowak.

Z trofeum wraca również działający w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu zespół Pech 1. Grupa pokonała w finale Show Dance siedem innych formacji i zajęła pierwsze miejsce na podium.