109 wystawców, głównie z branży instalatorskiej, ogrodniczej i wyposażenia wnętrz, prezentuje się do niedzieli w Prudniku na targach Inter Region „Dom i Ogród”.

- Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Opolszczyzny i sąsiednich województw - zachęca burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych. - To na prawdę świetna impreza. Można u nas obejrzeć wyposażenie mieszkań, domów, ogrodów, nowoczesne technologie budowlane, ale także meble czy różnego rodzaju dodatki do mieszkań. Można się też zapoznać z innymi rodzajami działalności, nawet z mechaniką samochodową czy techniką wyrabiania szkła.

W tym roku w Prudniku pojawiło się 109 wystawców. Organizatorzy preferowali branże związane z tematem wystawcy czyli z domem i ogrodem. Są jednak i stałe stoiska i atrakcje targów - podhalańskie oscypki, zabawki z drewna czy... nietypowe przyprawy do kuchni. Są też stoiska gastronomiczne i prezentacje zaprzyjaźnionych z Prudnikiem miast partnerskich.

Do dyspozycji zwiedzających udostępniono dodatkowe miejsca parkingowe przy hali wystawowej.

Piątkowe otwarcie targów stało się okazją do wręczenia nagrody „Wieży Woka” firmie roku 2018 w powiecie prudnickim. Została nią Ustronianka z zakładem w Białej.

Targi Rzemiosła i Przedsiębiorczości „Inter Region” Dom i Ogród w Prudniku będą otwarte w sobotę do godziny 19 i w niedzielę do 18 w hali sportowej klubu Obuwnik przy ul. Łuczniczej.

OPOLSKIE INFO - 14.09.2018