Tematyka szkoleń w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji obejmie takie zagadnienia jak crowfunding czy socjalnetworking

Andrzej Skomorowski
Uczelnia ruszy z rekrutacją do projektu już w kwietniu - informują: Sylwia Mielnik i Marcin Oleksiuk.
Uczelnia ruszy z rekrutacją do projektu już w kwietniu - informują: Sylwia Mielnik i Marcin Oleksiuk. Fot. archiwum uczelni
Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego na realizację grantu szkoleniowego.

W naszym wniosku skupiliśmy się na elementach, które są niezbędne w rozwijaniu nie tylko przedsiębiorczości, ale przede wszystkim podnoszeniu kompetencji cyfrowych, a te są kluczowe, szczególnie na dzisiejszym rynku pracy - mówi Marcin Oleksiuk, autor projektu i kierownik działu projektów WSZiA.

- Tematyka szkoleń, bo to one będą gównie przedmiotem naszych działań, obejmie takie zagadnienia jak, crowfunding, socjalnetworking, e-marketing, czy też networking. Oprócz tego, uczestnicy dowiedzą się, czym są kryptowaluty, jak stosować RODO prowadząc biznes on- line, czy też jakie są najbardziej przydatne aplikacje dla osób prowadzących działalność w internecie - podsumowuje Oleksiuk.

Udział w projekcie skierowany jest do studentów WSZiA, którzy ze wsparcia będą mogli skorzystać zupełnie bezpłatnie.

Uczelnia ruszy z rekrutacją już w kwietniu, a szczegóły dostępne będą na Facebookowym profilu uczelni, jak również na stronie internetowej.

- Nasi żacy otrzymają bezpłatne wsparcie właśnie dzięki dofinansowaniu ze strony samorządu a resztę kosztów pokryje uczelnia - mówi Sylwia Mielnik z biura projektów WSZiA, która brała udział w procesie pozyskiwania środków i przygotowania zwycięskiego wniosku. - Zaplanowaliśmy również konkurs z nagrodami a także konferencję popularno - naukową, która odbędzie się w listopadzie 2019 roku i zakończy nasz projekt - dodaje Mielnik.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się w maju a jedna osoba będzie mogła wziąć udział aż w sześciu z dwunastu zaproponowanych bloków tematycznych. Na zakończenie każdej formy wsparcia otrzyma również certyfikat.

od 7 lat
Wideo

Jak działają oszuści 1 - fałszywy SMS

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska