Terminarz 3 ligi śląsko-opolskiej, sezon 2015/2016 (jesień)

Marcin Sabat
Marcin Sabat

Terminarz 3 ligi śląsko-opolskiej, sezon 2015/2016 (jesień)

1. kolejka (8-9 sierpnia):
GKS Jastrzębie - Stal Bielsko-Biała
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Czaniec - Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Bełk - Ruch II Chorzów
Odra Opole - Szombierki Bytom
Piotrówka - Skra Częstochowa
Piast II Gliwice - Górnik II Zabrze

2. kolejka (15-16 sierpnia):
Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa - Piast II Gliwice
Szombierki Bytom - Piotrówka
Ruch II Chorzów - Odra Opole
Grunwald Ruda Śląska - Bełk
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - Czaniec
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

3. kolejka (22-23 sierpnia):
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Stal Bielsko-Biała
Czaniec - GKS Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Bełk - Pniówek Pawłowice Śląskie
Odra Opole - Grunwald Ruda Śląska
Piotrówka - Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice - Szombierki Bytom
Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa

4. kolejka (29-30 sierpnia):
Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
Szombierki Bytom - Górnik II Zabrze
Ruch II Chorzów - Piast II Gliwice
Grunwald Ruda Śląska - Piotrówka
Pniówek Pawłowice Śląskie - Odra Opole
Ruch Zdzieszowice - Bełk
GKS Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czaniec

5. kolejka (5-6 września):
Czaniec - Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Bełk - GKS Jastrzębie
Odra Opole - Ruch Zdzieszowice
Piotrówka - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast II Gliwice - Grunwald Ruda Śląska
Górnik II Zabrze - Ruch II Chorzów
Skra Częstochowa - Szombierki Bytom
6. kolejka (12-13 września):
Stal Bielsko-Biała - Szombierki Bytom
Ruch II Chorzów - Skra Częstochowa
Grunwald Ruda Śląska - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast II Gliwice
Ruch Zdzieszowice - Piotrówka
GKS Jastrzębie - Odra Opole
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Bełk
Czaniec - Rekord Bielsko-Biała

7. kolejka (19-20 września):
Rekord Bielsko-Biała - Stal Bielsko-Biała
Bełk - Czaniec
Odra Opole - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Piotrówka - GKS Jastrzębie
Piast II Gliwice - Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa - Grunwald Ruda Śląska
Szombierki Bytom - Ruch II Chorzów

8. kolejka (26-27 września):
Stal Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów
Grunwald Ruda Śląska - Szombierki Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie - Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze
GKS Jastrzębie - Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Piotrówka
Czaniec - Odra Opole
Rekord Bielsko-Biała - Bełk

9. kolejka (3-4 października):
Bełk - Stal Bielsko-Biała
Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała
Piotrówka - Czaniec
Piast II Gliwice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - GKS Jastrzębie
Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice
Szombierki Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch II Chorzów - Grunwald Ruda Śląska

10. kolejka (10-11 października):
Stal Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch II Chorzów
Ruch Zdzieszowice - Szombierki Bytom
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Czaniec - Piast II Gliwice
Rekord Bielsko-Biała - Piotrówka
Bełk - Odra Opole
11. kolejka (17-18 października):
Odra Opole - Stal Bielsko-Biała
Piotrówka - Bełk
Piast II Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Czaniec
Skra Częstochowa - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Szombierki Bytom - GKS Jastrzębie
Ruch II Chorzów - Ruch Zdzieszowice
Grunwald Ruda Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie

12. kolejka (24-25 października):
Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice - Grunwald Ruda Śląska
GKS Jastrzębie - Ruch II Chorzów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Szombierki Bytom
Czaniec - Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Bełk - Piast II Gliwice
Odra Opole - Piotrówka

13. kolejka (31 października):
Piotrówka - Stal Bielsko-Biała
Piast II Gliwice - Odra Opole
Górnik II Zabrze - Bełk
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała
Szombierki Bytom - Czaniec
Ruch II Chorzów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - GKS Jastrzębie
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice

14. kolejka (7-8 listopada):
Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
GKS Jastrzębie - Pniówek Pawłowice Śląskie
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Czaniec - Ruch II Chorzów
Rekord Bielsko-Biała - Szombierki Bytom
Bełk - Skra Częstochowa
Odra Opole - Górnik II Zabrze
Piotrówka - Piast II Gliwice

15. kolejka (14-15 listopada):
Piast II Gliwice - Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Piotrówka
Skra Częstochowa - Odra Opole
Szombierki Bytom - Bełk
Ruch II Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - Czaniec
Pniówek Pawłowice Śląskie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - GKS Jastrzębie

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie