Aleksandra Pasek przeszła przez „Przesłuchania w ciemno” i awansowała do kolejnego etapu programu telewizyjnego The Voice Kids w TVP 2, czyli do „Bitwy na głosy”. Jej kolejny występ w sobotę (2 lutego) o godz. 20.05 w TVP2.

W „Przesłuchaniach w ciemno” Aleksandra Pasek zaśpiewała piosenkę „Księżniczka” z repertuaru Sylwii Grzeszczak.

Po występie Ola rozpłakała się ze wzruszenia. Dawid Kwiatkowski i Tomson zaraz do niej podbiegli, żeby dodać jej otuchy.

Ola jest nieśmiałą dziewczyną, ale tym bardziej jej występ doda otuchy nastolatkom, że mimo nieśmiałości można spełniać marzenia - mówi Mariola Pasek, mama dziewczynki.

14-letnia mieszkanka Żabińca koło Kluczborka awansowała do kolejnego etapu programu telewizyjnego The Voice Kids w TVP 2, czyli do „Bitwy na głosy”.

Ola wybrała drużynę Barona i Tomsona.

W studiu telewizyjnym kibicowali jej nie tylko rodzice - mama Mariola i tata Konstanty - ale także siostra Amelia, przyjaciółka Klaudia oraz babcia Grażyna.

Kolejny występ Oli w „Bitwie na głosy” można oglądać już w tę sobotę o godz. 20.05 w TVP 2.

Ola Pasek ma 14 lat, mieszka w Żabińcu koło Kluczborka. Chodzi do szkoły podstawowej w Bogacicy. Oprócz śpiewania jej wielkim hobby jest gra w piłkę nożną!

Ola Pasek to kolejny talent ze Studia Piosenki Magdy Dureckiej w Kluczborku.

Przed rokiem furorę w programie The Voice Kids zrobił Mateusz Gędek, któremu sukces w programie telewizyjnym dał występy w popularnym boysbandzie 4Dreamers.

Teraz karierę na wielkiej scenie rozpoczyna Aleksandra Pasek!

Ciekawostką jest, że Aleksandra Pasek razem z Mateuszem Gędkiem występowali w duecie i zdobyli razem nagrodę na festiwalu Lake Pearls 2017 w Macedonii - mówi Magda Durecka.