TitanX to globalny producent chłodnic do samochodów ciężarowych i autobusów szuka pracowników

Materiał informacyjny TitanX
TitanX to globalny producent chłodnic do samochodów ciężarowych i autobusów. Jesteśmy firmą o szwedzich korzeniach, w której budujemy kulturę organizacyjną, gdzie w centrum stawiamy pracowników i ich bezpieczeństwo. W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Co to oznacza w praktyce?

Każdy nowy pracownik objęty jest programem mentoringowym. Mentorami wdrażającymi pracowników są ich współpracownicy, którzy najlepiej znają specyfikę pracy na danym stanowisku.

W firmie jest wprowadzony również program sugestii pracowniczych - Kaizen- każdy pracownik ma możliwość zgłaszania usprawnień na swoim stanowisku pracy oraz otrzymuje środki na ich realizację. W naszej firmie nagradzamy za rekordy, wspólnie celebrujemy sukcesy, ale też bierzemy wspólną odpowiedzialność za niepowodzenia. Wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są: praca zespołowa, uczciwość, odpowiedzialność, zwinność i doskonałość- we wszystkim co robimy bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. W TitanX Opole mamy jasno określone ścieżki kariery- każdy pracownik ma szansę na rozwijanie swoich kompetencji i umiejętności oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.

TitanX to globalny producent chłodnic do samochodów ciężarowych i autobusów szuka pracowników

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie