18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Trening w Mrs.Sporty - wspaniałe efekty i wielka przyjemność przy niewielkim wysiłku

reklama

*

Twój osobisty klub sportowy tylko dla kobiet już otwarty w Opolu.
Sport to nie luksus zarezerwowany dla wybrańców. Wystarczy 30 minutowy trening 2-3 razy w tygodniu, aby zwiększyć witalność i poprawić samopoczucie. Podstawą metody treningowej Mrs.Sporty jest 30-minutowy trening obwodowy, dostosowany specjalnie do kobiecych potrzeb. Zespόł ekspertów, wspόlnie z legendą tenisa Stefanie Graf, stworzył program treningowy, który pozwala przy minimalnym nakładzie czasu uruchomić wszystkie główne grupy mięśni, jak również poprawić wytrzymałość, sprawność oraz koordynację ruchową. Nacisk położony jest również na osobistą i indywidualną opiekę trenera nad klientkami.

Trwający zaledwie 30 minut program treningowy zawdzięcza swoją skuteczność przede wszystkim zastosowaniu hydraulicznych urządzeń do ćwiczeń. Zasada ich działania polega na ich automatycznym dopasowaniu oporu do siły osoby ćwiczącej. W ten sposób klubowiczki Mrs.Sporty mogą same decydować o natężeniu wysiłku. Ten rodzaj indywidualnej regulacji pozwala na osiąganięcie pożądanych rezultatów oraz jednoczesną ochroną stawów przed przeciążeniem. W klubie Mrs. Sporty panie mogą zredukować wagę, wzmocnić mięśnie i poprawić postawę ciała, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Wiek oraz dotychczasowa kondycja fizyczna nie mają przy tym żadnego znaczenia. Już dwa do trzech półgodzinnych treningów w tygodniu pozytywnie wpływają na figurę i stan zdrowia.
Metoda treningowa Mrs.Sporty opiera się na treningu obwodowym, podczas którego korzysta się z ośmiu urządzeń hydraulicznych i ośmiu stanowisk przejściowych. Trening na jednym z urządzeń trwa 40 sekund. Po tym czasie panie przenoszą się na stanowisko przejściowe, gdzie wykonują ćwiczenia służące aktywnemu odpoczynkowi lub też koncentrują się na indywidualnych celach członkiń. W ten sposób przechodzą one przez pięć faz treningu: rozgrzewkę, ćwiczenia siłowe, trening kondycyjny, cool down oraz ćwiczenia rozciągające.

Dzięki tak zrównoważonemu połączeniu ćwiczeń panie osiągają poprawę kondycji fizycznej, masy mięśniowej, wytrzymałości, koordynacji oraz sprawności.

Regularne treningi według metody Mrs.Sporty nie tylko pozytywnie wpływają na ciało, ale przyczyniają się również do ogólnej poprawy samopoczucia. Grupa myślących podobnie kobiet oraz osobista opieka trenera podczas ćwiczeń dają dodatkową motywację do treningów - tak że "wewnętrzny leń" nie ma najmniejszych szans przetrwania.

Dla pierwszych 30 Pań oferta specjalna – bez opłaty startowej !

Więcej informacji na: www.mrssporty.pl
Tel: 509 923 382

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska