W akcji Xenia Stewart (z piłką).
W akcji Xenia Stewart (z piłką). Roman Baran
Zespół Wadima Czeczuro doznał w Lesznie wysokiej porażki z Tęczą.

Super Pol Tęcza Leszno - Odra Brzeg 81:60 (19:14, 27:13, 15:19, 20:14)
Tęcza: Mukosiej 17 (3x3), Fox-Griffin 15 (1x3), Cheek 12, Czarnecka 7, Kułaga 3 - Goff 13, Urbaniak 8 (2x3), Grabowska 6, Iradzka, Janowicz
Odra: Stewart 17, Alexander 8, Żyłczyńska 7, Gawrońska 6, Daniel 6 - Jones 9, Oses 5, Buszta 2, Bachryj, Tajerle, Teklińska

Początek meczu jednak ułożył się znacznie lepiej dla Odry, która w 3. minucie prowadziła 8:2. Tęcza jednak po chwili odrobiła straty, a na koniec pierwszej kwarty wypracowała 5-punktową przewagę. Szansę na korzystny wynik nasz zespół zmarnował w drugiej kwarcie, którą przegrał różnicą 14 punktów.
- Zaczęliśmy drugą kwartę strefą, od razu dostaliśmy trzy "trójki" od Elżbiety Mukosiej i zrobiło się 30:18 - tłumaczył Wadim Czeczuro, trener Odry. - Rywalki nam uciekły, a mój zespół stanął.

Po pierwszej połowie Tęcza prowadziła już 46:27, miała więc bezpieczną przewagę, a brzeżankom nie pomógł już fakt, że z szatni wyszły bardzo zmobilizowane i z chęcią walki o zwycięstwo.