Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Najprawdopodobniej pięciu przedstawicieli Orła Namysłów...

Tych informacji nie zobaczysz na pierwszej stronie [10.04]

O namysłowianach cały czas jest głośno

Najprawdopodobniej pięciu przedstawicieli Orła Namysłów wystąpi w finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, który odbędzie się na początku maja.

Wśród kobiet, które rywalizować będą w dniach 1-3 maja w Staszowie, namysłowski klub reprezentować będzie Aleksandra Witoś, rywalizująca w kategorii do 57 kg. Cień szansy na to ma jeszcze Agnieszka Czyżowicz (kat. do 57 kg), ale decyzja o jej występie leży w rękach związku.

Podobnie wśród mężczyzn wygląda los Adriana Matyjaska. W finale OOM(3-5 maja, Kielce) na pewno wezmą jednak udział jego czterej klubowi koledzy: Mateusz Buczkowski, Marcin Stanek (obaj kat. do 60 kg), Krystian Krupiński (kat. do 65 kg) i Kacper Bieleń (kat. do 80 kg). Wszyscy walczą w stylu wolnym.

Ostatni z wymienionych był jedynym zawodnikiem Orła, który stanął na podium podczas II Pucharu Polski Kadetów i Kadetek, rozgrywanego w Komornikach k. Poznania. Była to zarazem druga eliminacja do finałów OOM. Bieleń zdobył na tym turnieju brązowy medal. Stanek zajął w nim 9. lokatę, a Matyjasek oraz Czyżowicz ukończyli zmagania na 14. pozycji.

Horoskop dzienny na  środę 1 maja 2024 r. "Poczujesz potrzebę bliskości"

Horoskop dzienny na środę 1 maja 2024 r. "Poczujesz potrzebę bliskości"

Hiszpańskie media wiedzą w czym tkwi recepta na sukces? Chodzi o... koncentrację!