Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W 3. kolejce zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej (LFA...

Tych informacji nie zobaczysz na pierwszej stronie [17.04]

Druga porażka Towers Opole

W 3. kolejce zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej (LFA 1), opolska ekipa przegrała na własnym terenie z Kings Kraków 19:34.

Źródło niepowodzenia Towers leżało przede wszystkim w znacznie słabszej postawie przed przerwą. Dwie pierwsze kwarty przebiegały bowiem zdecydowanie pod dyktando krakowian. Znacznie lepiej radzili sobie oni w trudnych warunkach pogodowych (śliskie boisko) i na półmetku wygrywali już 34:6. Pierwsze punkty opolskie „Wieże” zdobyły za sprawą Amerykanina Marcusa Hodgesa.

Po przerwie zawodnicy Towers pokazali się już ze znacznie lepszej strony. Przede wszystkim uszczelnili swoją defensywę, a także poprawili grę w ataku. Dołożyli do swojego dorobku 13 punktów, ale to było za mało, by odwrócić losy spotkania.

Kolejny ligowy mecz opolska drużyna rozegra także u siebie. 28 kwietnia podejmie Armię Poznań.

Ma 78 lat i pokazała się bez stanika bluzki! Diwa pokazała dekolt do pasa.

Gdzie oglądać mecz Śląsk - Ruch? "Niebiescy" walczą o przetrwanie!