Tych informacji nie zobaczysz na pierwszej stronie [29.05]

Osada AZS-u Politechniki Opolskiej Arsen Śliwiński - Michał Łubniewski będzie miło wspominać swoje występy podczas I Pucharu Polski, rozegranego na jeziorze Malta w Poznaniu.Wspomniany duet kanadyjkarzy sięgnął bowiem w nim po dwa medale. Cenniejszy, bo złoty, zdobył na dystansie 200 m, wyprzedzając ubiegłorocznych mistrzów świata, Białorusinów Gleba Saładuchę i Dzianisa Machłaja.  Ponadto opolanie zajęli też 2. miejsce  na 500 m.
Osada AZS-u Politechniki Opolskiej Arsen Śliwiński - Michał Łubniewski będzie miło wspominać swoje występy podczas I Pucharu Polski, rozegranego na jeziorze Malta w Poznaniu.Wspomniany duet kanadyjkarzy sięgnął bowiem w nim po dwa medale. Cenniejszy, bo złoty, zdobył na dystansie 200 m, wyprzedzając ubiegłorocznych mistrzów świata, Białorusinów Gleba Saładuchę i Dzianisa Machłaja. Ponadto opolanie zajęli też 2. miejsce na 500 m. materiały klubowe