UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców

  UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców

  DM

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Tobie zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego dziecka w akcji UŚMIECH DZIECKA 2019.
  Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na www.nto.pl/usmiech


  WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Zdjęcia dzieci wybierzemy osobno w miastach i powiatach, w kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
  • Głosowanie rozpocznie się w piątek, 24 maja 2019 r.
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do wtorku, 11 czerwca 2019 r.
  • Głosowanie będzie trwać do czwartku, 27 czerwca 2019 r. do godz. 20.
  • W sobotę, 1 czerwca ukaże się w specjalny dodatek dołączony do "Nowej Trybuny Opolskiej", w którym zaprezentujemy zdjęcia dzieci zgłoszonych do naszej akcji do 28 maja, do godz. 12.00.

  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale dziecka w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

  DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

  Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.


  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem dziecka zgłoszonym do akcji oraz z instrukcją głosowania. Napisz, że Twoje dziecko może trafić na okładkę gazety - znajomi na pewno chętnie na nie zagłosują
  • zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania posta, dziękuj za komentarze i odpowiadaj na nie - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!


  GRAFIKI NA FACEBOOKA

  Dla rodziców dzieci biorących udział w akcji przygotowaliśmy zachęcające do głosowania grafiki do publikacji na Facebooku.

  KLIKNIJ i pobierz grafikę


  Rodzice dzieci zgłoszonych w późniejszym terminie mogą zamówić grafiki indywidualnie dzwoniąc pod nr tel. 512 106 578 (pon.-pt. w godz. 9-16) lub wysyłając e-mail na adres: rzubek@nto.pl.

  MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Rodzic dziecka biorącego udział w plebiscycie może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela:
  Remigiusz Zubek
  tel. 512 106 578 (pon.-pt. w godz. 9-16)
  e-mail: rzubek@nto.pl


  Życzymy wielu głosów!  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo