Uwaga kierowcy! Ulica Podgórna w Krapkowicach zamknięta

Materiał partnera zewnętrznego
Po zakończeniu prac instalacyjnych wykonany zostanie remont nawierzchni zgodnie z zaleceniami Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Po zakończeniu prac instalacyjnych wykonany zostanie remont nawierzchni zgodnie z zaleceniami Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Na ulicy Podgórnej trwa remont sieci wodociągowej. Prace powinny się zakończyć w połowie kwietnia.

Po zakończeniu prac instalacyjnych wykonany zostanie także remont nawierzchni zgodnie z zaleceniami Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Boczne pasy, wzdłuż ścian budynków zostaną ułożone z drobnej kostki kamiennej, a środkowy pas jezdny - z kostki kamiennej pełnowymiarowej o wysokości średnio 18 cm. Materiał będzie pochodził z rozbiórki dotychczasowej nawierzchni. Przypomnijmy, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach do Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z wnioskiem o przeprowadzenie remontu wystąpili w 2019 roku. Jednak ze względu na planowane prace: położenie nowych kabli energetycznych oraz remont sieci wodociągowej wstrzymano się z remontem nawierzchni do marca tego roku. Prace powinny zakończyć się w połowie kwietnia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie