W Namysłowie odbyła się 17. edycja Biegu Namysłowian [DUŻO ZDJĘĆ]

156 zawodników wystartowało w 17. Biegu Namysłowian.
156 zawodników wystartowało w 17. Biegu Namysłowian. Urząd Miejski w Namysłowie
Ponad 150 biegaczy rywalizowało na dystansie 10 km w 17. Biegu Namysłowian. Zobacz na zdjęciach, jak na trasie prezentowali się jego uczestnicy.

Zwycięzcą biegu został Damian Dyduch z Grębanina (województwo wielkopolskie), który pokonał trasę w czasie 0:33:06. Drugie miejsca zajął Roberto Dimiccoli z Raciborza (0:33:15), a trzeci był reprezentant tego samego miasta - Robert Antczak (0:35:15).

Wśród pań najlepsza okazała się z kolei Emilia Liputa z Wrocławia (0:38:45). Druga była Anna Czerwińska z Rawicza (0:41:18), a trzecia Natalia Broj z Opola (0:44:48).

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.