W Otmuchowie ma być taniej i jaśniej

Redakcja
Blisko tysiąc lamp ulicznych w gminie wymieniono na nowe. Prace prowadzone były w każdej miejscowości.

Dodatkowo zamontowano trzydzieści kolejnych, energooszczędnych lamp i 769 metrów przewodów elektrycznych.

Całe przedsięwzięcie trwało sześć miesięcy, a inwestycja zrealizowana została dzięki umowie podpisanej przez Otmuchów z opolskim koncernem energetycznym.

Wymiana lamp konieczna była przede wszystkim, żeby móc zaoszczędzić na prądzie, ale też dzięki temu do wielu miejscowości dotarło wreszcie światło.

Ile konkretnie pieniędzy zostanie dzięki temu w gminnej kasie? Władze Otmochowa dowiedzą się o tym dopiero po kilku miesiącach użytkowania nowych lamp.

(Kla)

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie