W piątek II spotkanie „Interdyscyplinarnego Areopagu” na Wydziale Teologicznym UO

Krzysztof Ogiolda
Krzysztof Ogiolda
Wydział Teologiczny UO
II spotkanie dyskusyjne w ramach „Interdyscyplinarnego Areopagu” poświęconego ekologicznej encyklice papieża Franciszka „Laudato Si” odbędzie się w piątek, 19 listopada o 19.00 w sali nr 18 na I piętrze budynku WTUO w Opolu przy ul. Drzymały 1a.

Referaty wprowadzające na temat „Roztropny rozwój stworzenia – refleksje wokół III-V rozdziałów encykliki „Laudato si’” wygłoszą dr Anna Bruska (ekonomistka) i ks. dr Andrzej Ochman (socjolog).

Trzecie spotkanie planowane jest - także o 19.00 - 10 grudnia. W programie znajda się następujące referaty: „Kształtowanie postaw proekologicznych. Refleksje psycholożki wokół VI rozdziału encykliki „Laudato si’” (dr Agnieszka Franczyk) oraz „Edukacja i duchowość ekologiczna. Refleksje teologa i pedagoga wokół VI rozdziału
encykliki „Laudato si’” (ks. prof. dr hab. Jan Kochel).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie