Walentynki 2010 - złóż życzenia

Redakcja
Chcesz złożyć życzenia ukochanej osobie na nto.pl? Wyślij SMS.

SMS o treści: WA. treść życzeń
(np. WA Dla Ukochanej Ewy od Arka) należy wysłać na nr 74567.

Uwaga! Całkowita długość treści SMS-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie można używać polskich znaków w treści SMS-a.

SMS-y można wysyłać do 14 lutego, jeśli mają pojawić się na stronie internetowej "Walentynki".

Całkowity koszt SMS-a - 4 zł (4,88 zł z VAT).

Wasze Walentynki

W kosmicznym tempie lecz w ziemskim stanie serdeczną walentynkę przesyłam ci kochanie.

Jesteś tym co mi sie najlepszego w życiu przytrafiło. Kocham Cię za to i za wszystkie razem spędzone chwile.

Nigdy nie wydawało mi się, że Jesteś w moim życiu ważna. Byłaś, Jesteś i Będziesz dla mego Ważna :-).

Abyś zawsze była taka ładna - życzy ktoś, kto bardzo kocha.

Z okazji Walentynek życzę Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również zadowolenia z życia w każdym jego momencie - mama.

Dla kochanej ANI. Co wolisz??? Gwiazd tysiące, czy piękne oczy błyszczące??? Czy jasne słonko na niebie, czy ciche słowa: "Ja kocham Ciebie". Damian.

Najlepsze życzenia w dniu Walentynki od fajnego chłopaka dla fajnej dziewczynki - dla Teresy Filipek od męża.

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce pragnę być z Tobą i. . . . już z nikim więcej.

KRASNAL - WIEM JUŻ TERAZ JAK SZYBKO MOŻNA STRACIĆ UKOCHANĄ CI OSOBĘ, ALE WIEM ŻEBY JĄ ODZYSKAĆ NALEŻY SIĘ ZMIENIĆ. PROSZĘ UWIERZ W NAS I DAJ NAM JESZCZE JEDNĄ SZANSĘ. MARCIN

Ti voglio ora e per sempre. . . TI AMO! a.

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uścisków, samych radości, spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w Dniu Walentego Adrian Tobie życzy.

Najukochańszemu Asiorkowi :-) Tytus.

Kocham Cię Mój Łobuzie:-) Braciszek.

Najlepsze życzenia w dniu Walentynki od fajnego chłopaka dla fajnej dziewczynki od męża.

Mój kochany mężu kocham Cię bardzo mocno i ślę tuzin gorących i słodkich buziaków. Twoja żona Ewelina.

Kochanie, jesteś miłością na całe me życie, kocham tylko Ciebie i tylko z Tobą chcę spędzić resztę mojego życia! KOCHAM CIĘ - TWOJA AGUNIA.

Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie. Tylko Tobie jest oddane, tylko w Tobie zakochane, najdroższa ALDONKO!

Nie liczy się nic, prócz Ciebie, jesteś gwiazdką na mym niebie, jesteś prawdą, którą znam, jesteś teraz tym, co mam. I choć krótko Cię znam,w sercu już chyba mam. Januszowi-Katarzyna.

MARZEŃ, O KTÓRE WARTO WALCZYĆ RADOŚCI, KTÓRYMI WARTO SIĘ DZIELIĆ, PRZYJACIÓŁ Z KTÓRYMI WARTO BYĆ, NADZIEI BEZ KTÓREJ NIE DA SIĘ ŻYĆ Z OKAZJI DNIA ZAKOCHANYCH.

POŁÓWECZKO, JESTEŚ DLA MNIE WSZYSTKIM - SŁOŃCEM, MARZENIEM, PRZYSZŁOŚCIĄ, CAŁYM MOIM ŚWIATEM. JESTEŚ MOJĄ PUZELKU MIŁOŚCIĄ. TWOJA NA ZAWSZE KOCHAJĄCA POŁÓWECZKA.

Kocham Cię wieczorem, kocham Cię o świcie i tak będę kochał Cię przez całe życie.

Dla ukochanej żony Urszuli w dniu Walentynek śle ukochany mężulek.

Gdy jesteś blisko świat jest piękniejszy. Nie ma problemów, znika zły czas. Gdy jesteś daleko dopiero czuję jak ciężko jest mi bez Ciebie.

Boguś. Kocham Cię najmocniej na świecie - żona Alina.

Kochanej mojej Walentynce Małgosi B-S pierwszy raz za pośrednictwem gazety, nie zawsze idealny, ale zawsze kochający Walenty - E. S.

W tym szczególnym dniu Najważniejszej osobie w moim życiu chcę powiedzieć, że bez względu na to, co przyniesie los jesteś i będziesz częścią mego życia. Dorcia.

ŻE CIĘ KOCHAM - TO FAKT, ŻE NA ZAWSZE - TO TAK, ŻE OD DAWNA - TO WIESZ, ŻE NA ZAWSZE - TO TEŻ! DLA MĘŻA ANDRZEJA OD ŻONY KATARZYNY.

Kamilku - moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie. Tylko Tobie jest oddane, tylko w Tobie zakochane. KC kochanie :-* Twoja Patrycja.

Z okazji rocznicy zaręczyn moc pocałunków! Kocham Cię Słońce! Twój Dzikusek :*

Dla Kochanej, Agnieszki Brańka. Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie. Tylko Tobie jest oddane, tylko w Tobie zakochane.

Perełeczko jesteś dla mnie wszystkim: słońcem, marzeniem, przyszłością. Całym moim światem. Jesteś moją miłością.

Od Wodnika Edwarda dla Skorpiona Beaty by nasze drogi i myśli biegły w jednym kierunku.

Dla Ciebie bije serce moje, o Tobie marzę, o Tobie śnię. Chcę byśmy byli zawsze we dwoje bo wiem, że kocham Cię. Dla Marcinka od Inusi.

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest ponure i złe. Pamiętaj, że ktoś bardzo kocha Cię. Od męża dla wspaniałej żony Anny TTM Kocham Cię.

Agusiu miłości mego kocham cię bardzo i zależy mi bardzo na tobie . Daj mi szansę proszę cię . Kocham cię bardzo

Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie. I miłość jest piękna, piękna, bo dla ciebie. Dla ukochanej mojej żony Kasi. Twój miś.

Kochamy Cię Krzysiu najbardziej na świecie i życzymy, abyś był zawsze szczęśliwy - Asia i Tomuś.

Jesteś Aniołem, co zstąpił z chmur, a blaskiem słońca jest uśmiech Twój, Czysta jak łza, prawdziwa tak, Jesteś jak Wiosna, co ożywia świat!

Chcę być Twą dziewczyną, ukochaną i jedyną, chcę mieć Ciebie, kochanego, i nikogo już innego! Twoja na zawsze Olka. Kocham Cię.

Ktoś bardzo Cię kocha, nie powiem Ci kto i myśli o Tobie, nie powiem Ci co. Lecz serce Ci powie za dzień, za dwa, że ten co Cię kocha, to właśnie ja.

Te życzenia Ci przesyła Walentynka pewna miła. Dużo szczęścia, namiętności, niekończącej się miłości. W nasze dziewiąte Walentynki kochanej żonie Joli-Andrzej.

GDYBY KSIĘŻYC UMIAŁ MÓWIĆ, GDYBY ODGADŁ MYŚLI ME, TO NAPEWNO BY WYPAPLAŁ, JAK JA MOCNO KOCHAM CIĘ. SABINIE KUSBER - WALENTY.

GDY USŁYSZYSZ GŁOS GITARY, A GITARA PIĘKNIE GRA, TO NIE PYTAJ KTO CIĘ KOCHA, BO TO ZAWSZE, ZAWSZE JA. SABINIE KUSBER. WALENTY.

MOJE SERCE JEST MALUTKIE, ALE WIERNE I CIEPLUTKIE, TYLKO TOBIE JEST ODDANE, TYLKO W TOBIE ZAKOCHANE. SABINIE KUSBER. WALENTY.

Miłość prawdziwa - tak jak dzwon: ma jedno serce, jeden ton. Jednym uczuciem tylko tchnie, taką miłością Kocham Cię! Dla kochanej Martyny od A. K.

Dla Kochanej Agnieszki Branka - Dla Ciebie bije serce moje o Tobie marzę, o Tobie śnię chcę byśmy zawsze byli we dwoje, bo wiem, że KOCHAM CIĘ. Krzysiek.

KOCHANEMU MĘŻOWI ANDRZEJOWI M. NA ZAWSZE KOCHAJĄCA ŻONA KASIURKA M.

Kocham Cię najmocniej na świecie mój Robaczku.

Bogdan - Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście. Ręce wyciągam by złapać Twe ręce. Sercem gorącym tulę Twe serce, pragnę być z Tobą i już z nikim więcej - Aga.

NATALIA Z Dębskiej Kuźni. Moje serce szukało miłości. Moje serce znalazło swą miłość. Moje serce wybrało i bije tylko dla Ciebie. KOCHAM CIĘ Natalio! Twój RAFAL S.

Pusiaku. Kocham to za mało. Na zawsze-Twoja Beata.

Tylko z Tobą Goniu do końca swoich dni. Kocham Cię.

Mój Kociku słodziutki, powiem Ci coś w sekrecie: tak jak ja Cię kocham, nie kocha Cię nikt na świecie! Dla Łukasza Waniek - księżniczka Aneta.

NASZEMU KOCHANEMU WALENTEMU DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĄ IRENKA, KARA, AGATA I MARTA.

Kochanemu Walentemu Stasiowi dużo zdrówka życzą Irenka, Kara, Agata i Marta.

Kocham Cię Danusiu, najpiękniejsza Babciu na świecie, bądź zawsze ze mną: Twój "zwariowany" dziadek Andrzej.

KOCHAM CIĘ BARDZO SŁONKO TY MOJE. MOJE SERDUSZKO JEST TYLKO TWOJE. POWIEM CI JESZCZE KOTKU SKRYCIE, ŻE JESTEŚ MOJĄ MIŁOŚCIĄ NA CAŁE ŻYCIE. KC Arturku -A!

Krzysiu Jonczyk. Kocham Cię bardzo i tęsknię. Aga.

Ukochanej żonie Regince, mojej miłości. Rysiu.

Życie z Tobą to dar od Boga, bo serce moje zakochane tylko Tobie jest oddane. Twoja Kamila L. Krzyśkowi.

Kocham Cię nad życie całym swym sercem! Dla Marcina-Sabina.

Kocham Cię SANDRA na zawsze - Twój Damianek.

GDYBYM MIAŁA LEDWIE GODZINĘ MIŁOŚCI I TYLKO TYLE BYŁOBY MI DANE, JEDNĄ GODZINĘ W CAŁYM ŻYCIU, TO MOJA MIŁOŚĆ ODDAŁABYM TOBIE, BO KOCHAM CIĘ I NIGDY NIE PRZESTANĘ KRZYSIU.

Kochanemu mężusiowi Adrianowi. Dziękuje za wszystko. KOCHAM CIĘ - żonka Lidzia.

DWA SŁOWA TAK WIELE ZNACZĄ! KOCHAM CIĘ! I ZAWSZE BĘDĘ. A ZA CO? TO JA WIEM! DLA MARIUSZA KARPIŃSKIEGO Z KĘDZIERZYNA-KOŹLA PRZESYŁA AGUSIA.

Sebastian Orlik. Gdy zajdzie potrzeba dam ci gwiazdkę z nieba. Dziś na Walentynki dam Ci uśmiech, buziaki i landrynki. Sandra M

Doliną płynie rzeka, w oku płynie łza. Nikt Cię tak nie kocha, jak kocham Cię Ja. Dla Bernarda Mika od żony.

Miłość to piękny czas. Miłość otacza nas. Miłość ociera łzy. Moją miłością jesteś Ty. Dla Kochanej Sandry Mika - Sebastian Orlik.

Morze ma perły, noc gwiazdy na niebie, a ja w swoim sercu mam tylko Ciebie. Dla kochanej Gosi z Dąbrowic kochający Walenty.

KOCHANY GOŁĄBKU, ZA NIEMAL CHWILE STANIEMY PRZED OŁTARZEM I BÓG NAS ZBLIŻY DO SIEBIE. NIECH TA NOWA NASZA DROGA BĘDZIE SZCZĘŚCIEM W ŻYCIA PODRÓŻY - EWA.

Dużo zdrowia, pomyślności w pracy i szczęśliwości z rodziną. Walentynka dla Małgosi od Stanisława. Przesyłam Ci piosenkę "Natalie".

Dla mej kochanej Zuzi, aby to czego pragniemy spełniło się nam! Kocham Cię. Jesteś miłością mojego życia! Zuza Pl

KOCHAM CIĘ ALUNIU. Dziękuję Bogu, że mogę być z Tobą. KOCHAM Grzegorz.

KOCHANEJ MOJEJ WALENTYNCE - KRYSI, SAMYCH SŁONECZNYCH DNI.

Damian dziękuje Ci za to, że moje serce znowu mocniej bije, a usta przypomniały sobie jak się śmiać... DZIĘKUJE CI ZA TO, ŻE JESTEŚ! Twoja Justyna.

Kocham Ciebie Paweł. Jesteś moją miłością. Twoja brzoskwinka.

GDY CIĘ SPOTKAŁEM, GŁĘBOKĄ MIŁOŚCIĄ CIĘ POKOCHAŁEM, DZIŚ BARDZO CIERPIĘ, BO ODWZAJEMNIONYCH SŁÓW MIŁOŚCI NIE DOSTAŁEM! MIMO WSZYSTKO WRĘCZAM CI BOŻENKO TĘ WALENTYNKĘ.

Jedynej Miłości tego świata, żoneczce Aniusi, na zawsze!

Moja kochana perełko, jesteś dla mnie całym światem. Kocham Cię i nigdy nie przestanę. Całusy słodkie ślę, bo dziś, jutro, na zawsze kocham Cię!

KOCHANEJ HELENCE NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA - ZAWSZE KOCHAJĄCY ''WALENTY''.

KOCHANY MĘŻU Z OKAZJI SWIĘTA ZAKOCHANYCH ŻYCZYMY CI DUŻO MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA. KOCHAMY CIĘ BARDZO. TWOJA ŻONKA IWONKA I SYNECZEK FILIPEK.

Najukochańszej żonie Basi miłości i wszystkiego naj. Hubert.

Raz są w roku Walentynki, więc dla mojej Sylwusi moc uścisków niesie wciąż, zakochany wiecznie mąż Boguś.

Dzień jest wyjątkowy, bo walentynkowy, więc szepczę Ci do uszka, że KOCHAM CIĘ, z całego serduszka życzy B. W dla JOANNY.

Miłość to dróżka co prowadzi do łóżka, a potem do szpitala i przynosi Krasnala. Od Emilki dla mamy Joanny.

Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie tylko Ciebie oddane, tylko w Tobie zakochane. Kocham Cię Nicola.

Kocham Cię rybko! Misiek.

TYLKO JEDEN KSIĘŻYC ŚWIECI. TYLKO JEDNA GWIAZDA LŚNI. TYLKO JEDNO SERCE KOCHAM, SERCE KTÓRE NOSISZ TY! KOCHAM CIĘ ŁUKASZ. Ania.

Mam tylko jedno słowo! Mam tylko jeden cel! Mam tylko jedno serce, które bardzo kocha Cię! Dla Mojego Bartoszka od zawsze Kochającej Kamilki!

W głowie szumi, w sercu grzeje, sam już nie wiem co się dzieje, ale ty już pewnie wiesz, że to moja miłość jest. Życzy Kamil W. dla Joanny W.

Dziękuję Kajetanie za radosną twarz na której uśmiech masz. Nawet gdy grasz w traviana do samego rana, fantazja w Tobie tkwi, bo ja i Ty, to My. IZA

Dopiero przy Tobie odnalazłam szczęście i sens miłości. Wiem, że to Ty i nie widzę już przyszłości bez Ciebie obok! Kocham Cię ponad wszystko Skarbku!

W kosmicznym tempie, lecz w ziemskim stanie serdeczną Walentynkę przesyłam Ci Kochanie. Mojej drugiej połowie WENDKOWI z Opola.

SZCZĘŚCIE CI NIOSĘ I TY DAJ MI SZCZĘŚCIE, RĘCE WYCIĄGAM, BY CHWYCIĆ TWE RĘCE. SERCEM GORĄCYM PRZYJMUJĘ TWE SERCE, PRAGNĘ BYĆ Z TOBĄ I JUŻ Z NIKIM WIĘCEJ. DLA RAFAŁA - GOSIA.

Paweł. Szukałam szczęścia dookoła świata i tak mijały najlepsze lata, lecz dopiero kiedy Twą osobę poznałam wszystkich uroków świata doznałam.

ZA 20 LAT WSPÓLNEGO ŻYCIA ZA OSTATNIE SZALONE POMYSŁY I ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ. DZIĘKUJE CI KOCHANY. TWOJA ŻONA ALA.
Pragnę, by się spełniły moje marzenia, a wiara pomogła spełnić pragnienia. Byś był ze mną, bym ja z Tobą była, by nasza miłość nigdy się nie skończyła. Rafałowi Aga.

TĘSKNIĘ, SZLOCHAM I BARDZO CIĘ KOCHAM. DLA MOJEGO ROBACZKA OD DIABLICY.

ANETA. Miłość nie jest małostkowa i chętnie obdarowuje. Naprawdę bogaci ludzie na tym świecie to ludzie, którzy kochają. Kto daje miłość, sam czuje się obdarowany.

ANECIE. PIĘKNE SĄ CHWILE W ŻYCIU. PIĘKNY JEST KAŻDY DZIEŃ. A NAJPIĘKNIEJSZE BYŁO TO, ŻE TY I JA POZNALIŚMY SIĘ. Tomasz.

Ładna parka-sikoreczka i skowronek fruwająca na słonecznym niebie. Oby nigdy nie straciła miłości do siebie. Maleńka - bo Ty jesteś dla mnie, a ja dla Ciebie - M.

Waldkowi. Czasu na uczucia, wiary w samego siebie, odważnych decyzji, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości.

JEŚLI LECIEĆ, TO DO SŁOŃCA, JEŚLI MARZYĆ TO BEZ KOŃCA, GDY CAŁOWAĆ TO SERDECZNIE, A GDY KOCHAĆ TO JUŻ WIECZNIE. KOCHANEMU MĘŻOWI - ŻONA MARTA.

Mojemu kochanemu Walterowi Stefanowskiemu z okazji walentynek życzy twoja M... z Zimnej Wódki.

RYSIU R. OPOLE. JESTEŚ GWIAZDKĄ, KTÓRA ROZŚWIETLA SZARE DNI, ROZBUDZA UŚMIECH, GDY SMUTNO MI. TO TY TWORZYSZ MÓJ ŚWIAT, BĘDĄC OBOK MNIE POZBAWIASZ GO WAD. DZIĘKUJĘ ZA TO ŻE JESTEŚ... ALICJA.

WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI WALENTYNEK MISIACZKU. KOCHAM CIĘ. TWOJA NA ZAWSZE MARZENKA.

Kocham Cię aniołku mój jedyny. Serce me bije tylko dla ciebie Gosieńko.

Miłości. Mojego. Życia. Na. Zawsze. Sabina.

DLA CIEBIE BIJE SERCE MOJE. O TOBIE MARZĘ O TOBIE ŚNIĘ, CHCĘ BYŚMY ZAWSZE BYLI WE DWOJE, BO KOCHAM CIĘ!!! TWOJA MYSZKA.

Bardzo mocno Cię kocham. Kochanemu mężowi Bogusiowi - Karina.

Kochanie, pamiętaj że dla świata jesteś tylko człowiekiem, lecz dla mnie jesteś całym światem!

Na Świętego Walentego, me serduszko lgnie do Twego. Szepce cicho i kusząco, abyś kochał mnie gorąco. Dla kruszynki od kochającej Gosi

Drogi Sławku, kocham Cię. Jesteś miłością mojego życia. Dziękuję, że przy mnie jesteś. TWOJA NA ZAWSZE ANIA

Nad perły i diamenty, nad morze i słońce. Najwięcej jest warte SERCE KOCHAJACE.

KOCHAM CIĘ PYSZCZKU.

KOCHAM CIĘ SKARBIE.

Kocham Cię mój skarbie - Twój Krzyś.

Moja Walentynko, powiem Ci coś w sekrecie: tak jak ja Cię kocham, nie kocha CIĘ nikt na świecie. BEATA.

Wszystkiego najlepszego kotek :) Cmok kocham cię:)

Kochanemu Piotrusiowi z okazji urodzin i Walentynek dużo uśmiechu szczęścia poranków pełnych słońca wszelkiej pomyślności życzą rodzice i brat z siostrą.

Każdy gwiazdkę ma na niebie. Dla każdego gwiazdka lśni. Ja wybrałam właśnie Ciebie, moja gwiazdką jesteś TY! Od Doroty dla Krzyśka.

Jesteś Karolinko gwiazdą na mym niebie. Kocham Cię bardzo mocno. Michał.

Kocham Cię wieczorem, Kocham Cię o świcie, I mam zamiar Kochać Tak przez całe życie! Romanowi kocha żonka Justi.

TYSIĄCE BUZIAKÓW MOJEMU KOCHANEMU MĘŻOWI GRZESIOWI E. ŚLE KAMILA. PAMIĘTAJ, ŻE JESTEŚ DLA MNIE WSZYSTKIM I ŻE BARDZO CIĘ KOCHAM!

DLA KOCHANEJ EWELINY CZECH Z OKAZJI WALENTYNEK NAJLEPSZE ŻYCZENIA DUŻO ZDROWIA śle MĄŻ KRZYSZTOF. KOCHAM CIĘ.

W Walentynki piękny świat wiec Ci życzę uroczyście żyj przynajmniej ze 100 lat ze mną oczywiście dla kochanego Misiaka Szymusia od kochającej Walentynki.

KARINCE, ŻONECZCE KOCHANEJ, JEDYNEJ, DUŻO MIŁOŚCI I TYSIĄCE CAŁUSÓW ŻYCZY WALENTY OD 1997 ROKU.

Dziękuję za to, że jesteś, kiedy Twój cień okrywa mnie swoim światłem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie. Kochanemu Damianowi - Iza.

Słońce nauczyło mnie marzyć, gwiazdy miłością darzyć, deszcz nauczył mnie szlochać, a Ty nauczyłeś mnie kochać. Kochanemu Adrianowi - Daria.

Tylko jedno życzenie zawsze jedno pragnienie powiedz mi proszę jak dalej mam żyć KOCHAM CIĘ POŁÓWECZKO.

Każdy gwiazdkę ma na niebie. Dla każdego gwiazdka lśni. Ja wybrałam właśnie Ciebie moją gwiazdką jesteś Ty. Kocham Cię. Dla ukochanego męża Pawła od żony Aureli.

DLA KOCHANEJ ŻONKI PATRYCJI Z OKAZJI WALENTYNEK PRZESYŁAM CIEPŁE BUZIAKI I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO. MĄŻ GRUBASEK.

Kotuś szaleję za Tobą i chcę abyś była szczęśliwa u mego boku nie tylko tego dnia, ale 365dni w roku;*

Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę land roverem, w piłkę nie gram jak Gadocha, to nad życie Ciebie KOCHAM. Żonie ANNIE ZMUDA - Piotr.

Wyjątkowej osobie P. Stasiowi.

Kochanej Misi, przyszłej żonie - w tym Wyjątkowym Dniu - Skarbku Kocham Cię Całym Sercem! Miś.

Kocham Cię serce moje najdroższe.

JESTEŚ SENSEM MOJEGO ŻYCIA MÓJ NAJDROŻSZY UKOCHANY NAJCUDOWNIEJSZY MĘŻUSIU! TYLKO TY SIĘ LICZYSZ, NASZA MIŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ! KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE! ALECZKOWI- ŻONA MAGDA K.

ALI, MÓJ MĘŻUSIU KOCHAM CIĘ PONAD ŻYCIE MÓJ SKARBIE! KAŻDY DZIEŃ WSPÓLNIE SPĘDZONY TO NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ, TO NASZE SWIĘTO! TWOJA NA ZAWSZE ŻONA - MAGDA K.

KOCHANEJ GIENI najlepsze życzenia z okazji dnia ZAKOCHANYCH zasyła ZYGMUNT.

KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE ALECZKU! TWOJA WALENTYNKA - ŻONKA MAGDA K.

Michałku kochany! Wszystkiego najlepszego. Buziaków sto dwa. Twoja Brzózka

Będę Cię na zawsze kochać i nie zmienię zdania za nic. To uczucie we mnie plonie i nigdy nie przestanie. Mężowi Marcinowi kochająca żona Joanna :-)

JA WSTAWIAM SIĘ ZA TOBĄ I Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ DZIĘKOWAĆ BĘDĘ, ŻE PAN DAŁ MI WŁAŚNIE CIEBIE W RADOŚCI I W POTRZEBIE NA DOBRE I NA ZŁE! UKOCHANEMU MĘŻOWI ALEKSANDROWI ŻONA MAGDA K.

Być snem nieznikającym z twego życia. Uśmiechem, który gości na twych ustach. Myślą, co nie opuszcza Cię na chwilę. Ciałem, co z twoim w jedno zlewa się miłości. Kobietą twojego życia na zawsze. Kochanemu Ernestowi Elunia.

IZA KOCHAM CIĘ, WAS PRZEZ TO WSZYSTKO W GŁOWIE MI SIĘ POMIESZAŁO, LECZ KOCHAM SZCZERZE WAS ODDANY M.

Jest tysiące gwiazd na niebie dla każdego gwiazda lśni. Ja wybrałem właśnie Ciebie moją gwiazdką jesteś Ty. Najukochańszej żonie Bogusi mąż Kajtek.

"Oddać mogę wszystko, byś na zawsze blisko przy mnie był, przy mnie śnił...". Kocham Cię Kotku z całego serca! Twoja Ola.

Serce moje kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje, z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko CIEBIE! Ania.

Moja miłość jest szalona. Żadna moc jej nie pokona. Bo ja Ciebie kocham szczerze. W mym sercu nie na papierze. Andrzejowi - Sylwia

Chociaż nie jesteś święty, możesz zostać moim Walentym - Grzegorzowi :-) B.

Daleka droga, daleki ląd. Do ciebie tak daleko stad. Lecz nigdy nie myśl o mnie źle. Bo gorąco Kocham Cię. Kochanemu Adrianowi K. Kochająca Martyna.

Kocham Cię Mój kochany Minku - na zawsze - Żabka.

Kocham Cię o każdej porze. W moim domku czy na dworze. Czy jest zimno czy wiatr wieje, moje serce wciąż szaleje. Kochanej żonie Korneli, mąż Heniek

DLA MONIKI OD JARKA.

KOCHANEMU MĘŻOWI. 14 LUTY TO DLA NAS WAŻNA DATA: TWOJE URODZINY, ROCZNICA ŚLUBU I WALENTYNKI, WIĘC PISZĘ KRÓTKO O ZWIĘZŁOWATO. JA CIĘ KOCHAM, CO TY NA TO. JÓZEFOWI - EWA.

KOCHANY DENISKU. W DNIU ZAKOCHANYCH, W DNIU WALENTYNEK PRZYJMIJ ŻYCZENIA PŁYNĄCE WPROST Z SERDUSZKA OD SWEJ DZIEWCZYNKI MADZI.

Tak wiele lat minęło odkąd jesteśmy razem. Tak niewiele się zmieniło w tym co czuję do Ciebie. Kochanej żonie Marioli - Maciej.

Drogiej Barbarze spełnienia marzeń życzy Joachim.

KOCHANEJ ŻONIE BASI, NAJWSPANIALSZEJ KOBIECIE NA ZIEMI, DUŻO ZDROWIA I UŚMIECHU ŻYCZY JANEK.

Choć nie jestem sex bombą i nie jeżdzę super hondą, nie mam biustu XXL i na koncie wielu zer, to bądź pewny kochany, że jesteś mi pisany. Piotrusiowi - żona.

Kochany Pluszaczku. Wiem, że miłość połączyła nas i że będzie nas prowadzić cały czas. Nawet jeśli coś się dzieje źle, już nie ma odwrotu, bo kochamy się. Twoja pańcia z pusiakiem kruszkiem.

KAŻDY GWIAZDĘ MA NA NIEBIE. DLA KAŻDEGO ONA LŚNI. JA WYBRAŁEM WŁAŚNIE CIEBIE, MOJĄ GWIAZDKĄ JESTEŚ TY.

Kochany Niunieczku. Ty jesteś moim skarbem, wiesz? Tak bardzo, bardzo kocham Cię Twoja Pańcia z pusiaczkiem kruszkiem

DLA TERENI. KAŻDY GWIAZDĘ MA NA NIEBIE. DLA KAŻDEGO ONA LŚNI. JA WYBRAŁEM WŁAŚNIE CIEBIE, MOJĄ GWIAZDKĄ JESTEŚ TY. STEFAN

Ile gwiazdek w błękicie tyle piątek w zeszycie, ile kropel wpada w morze tyle szczęścia daj Ci Boże. Filipowi T.

Ile gwiazdek na niebie tyle szczęścia dla Ciebie, tyle słońca i pogody dla prześlicznej twej urody. Wiktorii T.

Kochany Mateuszku, serce moje mocno bije. Kocham Cię od stóp po szyję! Weronika.

W dniu św. Walentego masz życzenia z serca mego. Od początku znajomości w mym sercu zawsze gościsz i tak będzie do końca, bo to rzecz nieustająca. Pawłowi - Marta.

Gdy wielbicielek zapragniesz więcej, niech Cię nie zwiedzie myśl płocha. Ze inne serca biją goręcej, bo wierne jedno - to jedno kocha. RYBIE - WAGA

Gdy chcesz łodzią płynąć, trzymaj prosto żagle! Gdy chcesz mieć żoneczkę, mów jej zawsze prawdę! W dniu św. Walentego dla Henka od Lidii.

Dla Angeliny i Zygmunta, W dniu św. Walentego i w 9. rocznicę ślubu życzymy szczęścia w miłości, pogody ducha oraz samych słonecznych dni. Rodzice

Promienna gwiazda na niebie świeci, malując blask na ciemnym tle, tak moje oczy tęsknią do Ciebie, a serce mówi Ewelinko kocham cię twój. M.

Kochani Rodzice! W dniu Walentynki niesiemy nowinki, że serduszka nasze, a na zawsze Wasze. Dominika, Bartosz i Wojtek.

Kocham jak kochać chciałam, kocham jak nigdy nie kochałam, Ciebie i nikogo więcej, kocham, kocham najgoręcej! Kocham Cię ogromnie Ziabebko!:*

Kamienie się kruszą woda się sączy lecz naszej przyjaźni nikt nie rozłączy. Moim kochanym przyjaciółkom Oli i Madzi - Zula.

Z okazji Walentynek najserdeczniejsze życzenia dla męża Krystiana od żony Ewy.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

t
tomekw

Komentarze wyłączone

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3