Więcej ofert pracy w województwie opolskim

Materiał informacyjny pracuj.pl
Wiosna tego roku mocno wpłynęła na nasze życie. Dotyczy to także rynku pracy, który podczas pandemii koronawirusa zatrząsł się w podstawach. Najnowsze dane wskazują jednak na to, że sytuacja powoli wraca do normy i zwiększa się liczba ogłoszeń o pracę. Opolskie także odnotowuje ożywienie – w okresie od maja do sierpnia tego roku na portalu Pracuj.pl pojawiło się ponad 4500 ofert dla naszego regionu.

Oferty pracy – Opolskie

Wraz ze stopniowym odmrażaniem gospodarki do normy wraca aktywność rekruterów – także w województwie opolskim. W okresie pandemii zdecydowanie dominowały w naszym regionie ogłoszenia dla pracowników fizycznych, natomiast obecnie rośnie też zapotrzebowanie na osoby pracujące umysłowo. Jest to pozytywna tendencja, która wydaje się wskazywać na to, że rynek osiągnął pewną stabilizację, a firmy zaczynają poszukiwać pracowników z różnych sektorów.

Jest praca w Opolu – ale nie tylko

Warto podkreślić, że oferty pracy dotyczą nie tylko głównych ośrodków regionu – Opola, Kędzierzyna Koźle czy Nysy. Wciąż pojawiają się bowiem ogłoszenia dla mieszkańców także mniejszych miejscowości województwa opolskiego. Jednocześnie wiele firm wciąż decyduje się na prowadzenie zdalnej rekrutacji, co znacznie ułatwia poszukiwanie pracy. Warto więc wykorzystać ten moment i znaleźć coś dla siebie.

Zobacz oferty pracy w Opolskiem!

Dodaj ogłoszenie