Wielkie muzyczne show w Opolu! 12 znakomitych wokalistów i...

  Wielkie muzyczne show w Opolu! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki!

  ML

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Wielkie muzyczne show w Opolu! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki!
  1/10
  przejdź do galerii
  Już 28 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors! Niech Was nie zmyli nazwa zespołu - na koncercie usłyszycie, nie tylko arie operowe ale również takie hity jak "Kalinka”, „Volare” „Time To Say Goodbye”, czy „We Will Rock You”. Kup bilet już dziś!
  Opole jest jednym z czterech miast w Polsce, w których będzie można zobaczyć koncert 12 Tenorów. Bilety na tą niezapomnianą muzyczną podróż przez świat, warto kupić już dziś, tym bardziej że zainteresowanie koncertem jest duże.
  Rozbawiona, rozśpiewana publiczność, którą można zobaczyć na zdjęciach i nagraniach z poprzednich koncertów, to najlepsza reklama występów tej grupy.

  Zespół podczas występów, prezentuje zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywa widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami, konferansjerami, a momentami nawet kabareciarzami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.
  Koncert świetny. - pisze Grażyna na stronie kupbilecik.pl.- porywa do tańczenia a ręce od bicia braw były czerwone. Atmosfera super.


  A jak będzie w Opolu? Trzeba przekonać się samemu już 28 kwietnia. Koncert ma szansę stać się kulturalnym wydarzeniem co najmniej tego półrocza. Dawno bowiem jedna scena nie gościła tylu talentów! Tego nie można przegapić!

  Informacje
  Kiedy: 28.04.2019 r., godz.: 19.00
  Gdzie: Stegu Arena, ul. Oleska 70, 45-222 Opole

  Bilety do nabycia:
  • sieć sklepów Media Markt
  • Sklep Muzyczny RAGTIME, 1 Maja 19, Opole
  • Księgarnia Niebieski Kredens, Książąt Opolskich 1-3, Opole


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo