Witamy w serwisie Rowerowa Opolszczyzna

  Witamy w serwisie Rowerowa Opolszczyzna

  red.

  Rowerowa Opolszczyzna

  Aktualizacja:

  Rowerowa Opolszczyzna

  Witamy w serwisie Rowerowa Opolszczyzna
  Oddajemy w Twoje ręce internetowy przewodnik rowerowy, który powstał w ramach akcji „Rowerowa Opolszczyzna”. To kolejna społeczna inicjatywa Fundacji GÓRAŻDŻE – Aktywni w Regionie, która od lat promuje aktywny tryb życia wśród mieszkańców naszego regionu, dba o to, abyśmy zdrowo się odżywiali, i edukuje w zakresie zdrowia (o szczegółach działalności Fundacji przeczytasz także w serwisie).
  Witamy w serwisie Rowerowa Opolszczyzna
  „Rowerowa Opolszczyzna” stała się platformą wymiany informacji i doświadczeń nie tylko na temat dróg rowerowych, ale też sprzętu i techniki jazdy.
  Na zorganizowany w 2015 roku, w ramach akcji konkurs nadesłaliście ponad 30 tras o różnej tematyce, stopniu trudności i długości, tak że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Przeglądając te propozycje, można dojść do jednego wniosku: Opolszczyzna z perspektywy rowerowego siodełka to raj!
  Wasze zaangażowanie podczas akcji, liczba zgłoszeń do konkursu, frekwencja na organizowanych przez nas rajdach, liczba udostępnień tekstów poradnikowych na portalach społecznościowych i mnóstwo „lajków” – to dowód na to, że o jeździe na rowerach jeszcze za mało zostało powiedziane.
  Dlatego ten serwis to nie tylko zbiór tras po naszym regionie, ale też kompendium wiedzy na temat wszystkiego, co się z jazdą na rowerze wiąże.
  W promowaniu akcji pomagali nam także: kardiolog, fizjoterapeuta, psycholog i trener personalny. Korzystając z ich wiedzy i doświadczenia, podpowiadamy Wam, jak jeździć, żeby nie nabawić się kontuzji, i jak schudnąć na rowerze; wyjaśniamy, dlaczego nasze serce lubi, kiedy pedałujemy, i jak to się dzieje, że rowerzyści są nie tylko na trasie, ale też w życiu bardziej wytrwali i systematyczni.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo