Wszystkie okulary (oprawki + soczewki) 50% taniej w KODANO Optyk!

Materiał informacyjny Kodano Optyk Sp. z o.o.
Tylko do 31 stycznia w salonie KODANO Optyk w Opolu będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić kompletne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej!

Wyprzedaż 50%

Przełom starego i nowego roku to czas podsumowań, którym często towarzyszy formułowanie noworocznych postanowień. Choć większość z nich nigdy nie doczeka się realizacji, może warto dostosować cele do możliwości i w pierwszej kolejności skupić się na zadbaniu o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pierwszym krokiem w tym kierunku mogą być kontrolne badania wzroku lub drobna zmiana swojego wizerunku. W realizacji obu tych postanowień może pomóc wizyta w salonie KODANO Optyk, gdzie tylko do 31 stycznia WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek można kupić aż 50% taniej. Warto też skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

1 salon w Opolu i 23 w całej Polsce

W Opolu salon KODANO Optyk zlokalizowany jest w:

  • KODANO Optyk, Kaufland ul. Budowlanych 4B, tel. 531 489 596

Salon powstał w 2018 roku i oferuje kilkaset modeli okularów. Wybór jest zatem ogromny
i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W salonie KODANO Optyk w Opolu można kupić okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce są aż 23 lokalizacje, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok, dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 31 stycznia w salonie KODANO Optyk w Opolu trwa TOTALNA WYPRZEDAŻ : aż 50% rabatu na kompletne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne.

Dodaj ogłoszenie