Wszystkie wyniki badań w Twoim telefonie. Bezpłatna aplikacja, z którą zadbasz o zdrowie

Artykuł sponsorowany Comarch Healthcare S.A.
Mobilna aplikacja, która pozwoli Ci na bieżąco śledzić wyniki Twoich badań? Uporządkowana dokumentacja medyczna bez stosu papierów i ryzyka jej zgubienia? Wypróbuj Comarch HealthNote – Internetową Książeczkę Zdrowia!

Jedni są już zachwyceni, inni dodają swoje pomysły, by Internetowa Książeczka Zdrowia firmy Comarch Healthcare była jeszcze lepsza. Przekonaj się osobiście, czy aplikacja pomaga dbać o zdrowie na co dzień.

Wreszcie wszystkie dokumenty medyczne w jednym miejscu. Do tego superfunkcja monitorowania różnych wskaźników zdrowotnych” – zachwyca się Adam. „Bardzo przydatna aplikacja, dzięki niej mam wszystkie dokumenty i informacje w jednym miejscu. Wysyłanie dokumentów – superopcja! – dodaje Natalia Anna.

Całą swoją dokumentację medyczną skanuję na bieżąco i przechowuję w domowym archiwum cyfrowym od kilkunastu lat - w formacie .pdf i .jpg. Nie było zatem żadnych problemów z wprowadzeniem ich do aplikacji, tym bardziej, że robiłem to za pomocą przeglądarki na PC-cie. Jeżeli apka będzie się dalej rozwijać, to już awansem dostaje ode mnie maksimum gwiazdek – zaznacza pan Zbyszek.

Użytkownicy trzymają rękę na pulsie i są w ciągłym kontakcie z twórcami aplikacji Comarch HealthNote. Ich opinie i pomysły są bardzo cennym wkładem w rozwój aplikacji, dlatego warto zatem je zgłaszać pod adres: support@healthnote.pl. Aplikacja jest ciągle ulepszana, również dzięki współpracy z lekarzami.

Najnowsze wyniki? Proszę bardzo!

Jaką dokumentację medyczną powinieneś przechowywać?

  • opisy hospitalizacji,
  • wyniki laboratoryjne,
  • badania USG,
  • rezonans magnetyczny.
  • tomografia komputerowa

Te dokumenty z pewnością posiadasz w domu w postaci wydruku A jeśli Ci się nawet któryś zawieruszy, możesz zwrócić się do przychodni czy szpitala z wnioskiem o wydanie dokumentacji medycznej. Ale to zabiera trochę czasu i pieniędzy. Poza tym coraz częściej zdarza się zarejestrować do specjalistów, którzy przyjmują w różnych przychodniach, prawda? Twoja dokumentacja medyczna stale powiększa się. Teraz możesz trzymać wszystkie dane dotyczące stanu Twojego zdrowia zawsze pod ręką i pokazać je lekarzowi.

Jak to zrobić? Wystarczy zainstalować w swoim telefonie komórkowym aplikację Comarch HealthNote. Możesz ją ściągnąć bezpłatnie z App Store lub Google Play. Dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze internetowej Comarch EHR. Nikt oprócz Ciebie nie będzie mógł do nich zajrzeć. Najwyżej lekarz, któremu udostępnisz informacje w trakcie konsultacji lub teleporady.

Gromadź, uzupełniaj i udostępniaj

W aplikacji będziesz mógł:

  • wprowadzać wyniki badań i pomiarów (np. poziomu cukru czy ciśnienia),
  • mieć stały dostęp do wyników w postaci wykresów lub tabel.
  • zanotować czas i charakter swoich dolegliwości,
  • zeskanować i przejrze dokumenty medyczne,
  • udostępnić wszystkie dane Twojemu lekarzowi.

Nie musi być on specjalnie na to przygotowany. Jeśli tylko w swoim gabinecie będzie miał komputer podłączony do Internetu, wystarczy że otworzy stronę dladoktora.pl, a Ty zeskanujesz widoczny kod QR lub podasz kod PIN z aplikacji. Wybrane informacje możesz wysłać także e-mailem.

Ułatwiony wywiad medyczny

Z aplikacją Comarch HealthNote zawsze będziesz pamiętał, jakie leki codziennie przyjmujesz na insulinooporność czy nadciśnienie. Jednym kliknięciem przywołasz listę przebytych chorób i leków, na które jesteś uczulony. Nie będziesz musiał umawiać się na kolejną wizytę lekarską tylko na doniesienie potrzebnych dokumentów – wszystkie ważne dane przekażesz lekarzowi w wygodny sposób.

Nie chorujesz, bo biegasz?

Bardzo dobrze! Zespół Comarch Healthcare zintegrował swoją aplikację z Apple Health i Google Fit. Dzięki temu w jednej aplikacji masz informacje na temat Twojej aktywności fizycznej i dane medyczne. Jeśli już jesteś aktywny, trzymaj rękę na pulsie swego zdrowia. Sprawdź, jak bardzo pomoże Ci w tym aplikacja Comarch HealthNote.

Materiał oryginalny: Wszystkie wyniki badań w Twoim telefonie. Bezpłatna aplikacja, z którą zadbasz o zdrowie - Nowiny

Dodaj ogłoszenie