Wybieramy MISTRZÓW URODY na Opolszczyźnie | Już dziś koniec...

  Wybieramy MISTRZÓW URODY na Opolszczyźnie | Już dziś koniec głosowania w kategoriach powiatowych!

  RZ

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Wybieramy MISTRZÓW URODY na Opolszczyźnie | Już dziś koniec głosowania w kategoriach powiatowych!
  Już po raz trzeci klienci wybierają MISTRZÓW URODY na Opolszczyźnie - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, a także trenerów personalnych oraz najlepsze salony fryzjerskie i studia urody. W tym roku pragniemy docenić także profesjonalistów w kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist i Barber Roku. Czekamy na zgłoszenia kandydatów.
  Wybieramy MISTRZÓW URODY na Opolszczyźnie | Już dziś koniec głosowania w kategoriach powiatowych!

  Zobacz listy nominowanych
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Fryzjer Roku
  Kosmetyczka Roku
  Stylistka Paznokci Roku
  Salon Fryzjerski Roku
  Studio Urody Roku
  Linergistka Roku
  Make-Up Artist Roku
  Barber Roku
  Trener Fitness Roku


  Przedstawiamy ostatnią galerię liderów kategorii powiatowych  Galeria liderów kategorii wojewódzkich  Galeria liderów do drugim tygodniu głosowania  Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas opolskich Targów Zdrowia i Urody, które w tym roku odbędą się 6 i 7 kwietnia w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Opolu. To niejedyna targowa propozycja, którą mamy dla naszych zwycięzców. Laureaci (zdobywcy I miejsca) we wszystkich kategoriach powiatowych otrzymają od nas zaproszenie do odwiedzenia prestiżowych Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie. To jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń w branży beauty. Ostatnią, jesienną edycję odwiedziło ponad 11 tys. osób.

  Tegoroczna wiosenna edycja imprezy będzie miała miejsce 30 i 31 marca na terenie EXPO Kraków. Organizatorzy wydarzenia stawiają na specjalistyczną, pogłębioną wiedzę, którą profesjonaliści będą mogli wykorzystać w swojej praktyce. Na wystawców i odwiedzających czekać będzie łącznie kilkadziesiąt fantastycznych wydarzeń, a na stoiskach będzie można znaleźć tysiące produktów w supercenach!


  KLIKNIJ i zobacz program Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie

  Nagrody dla mistrzów


  Już po raz trzeci opolskim Targom Zdrowia i Urody towarzyszy wielki plebiscyt MISTRZOWIE URODY, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi fryzjerzy i kosmetyczki, stylistki paznokci oraz salony fryzjerskie i studia urody w Opolu i w każdym z powiatów województwa opolskiego. W tym roku w plebiscycie zostaną przyznane nagrody w nowych kategoriach: Linergistka Roku, Makeup Artist Roku i Barber Roku. Nagrody czekają także na Instruktora Fitness.

  - Ten plebiscyt ma ogromną siłę promocyjną, która co roku rośnie w związku z coraz większą obecnością akcji na Facebooku - mówi Justyna Duchnowska, dyrektor marketingu „Nowej Trybuny Opolskiej”. - Liczy się nie tylko zwycięstwo, ale nawet sam udział w plebiscycie. Liderzy głosowania są prezentowani w gazecie, w internecie i na Facebooku. Wszystkie te publikacje mają ogromny zasięg.

  Podobnie jak w ubiegłym roku, wręczenie nagród odbędzie w trakcie Targów Mody Urody i Zdrowego Stylu Życia w dniach 6-7 kwietnia 2019


  ZOBACZ RELACJĘ Z GALI 2018  Dwa etapy głosowania


  Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw osobno w Opolu oraz we wszystkich powiatach województwa zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody Roku oraz Stylistka Paznokci Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii poza dyplomami i nagrodami zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych na Opolszczyźnie. W finale zachowają oczywiście głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

  Niezależnie od głosowania w powiatach będzie prowadzone również głosowanie w wojewódzkich kategoriach, w których nasi Czytelnicy wybiorą Trenera Personalnego/Instruktora Fitness Roku, Makeup Artist Roku, Linergistkę Roku oraz Barbera Roku.

  Ważne terminy


  Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 22 lutego.
  W powiatowych kategoriach głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
  Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać do wtorku, 19 marca do godz. 20.
  Zwycięzcy z każdego powiatu i Opola awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w piątek, 22 marca i będzie trwać do piątku, 29 marca do godz. 20.
  Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie trwać także do czwartku, 22 lutego do 29 marca do godziny 20.


  Specjalny dodatek do gazety


  W tym roku, podobnie jak w poprzedniej edycji plebiscytu, na zwycięzców wszystkich kategorii czeka dodatkowa nagrody - prezentacja w specjalnym dodatku do całego nakładu "Nowej Trybuny Opolskiej". Dołączenie dodatku, który z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży URODA na Opolszczyźnie, będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na antenach lokalnych rozgłośni radiowych oraz na Facebooku. W tym roku zamieścimy w nim także wizytówki, zwycięzców wszystkich kategorii etapu powiatowego.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek prezentujący zwycięzców poprzedniej edycji plebiscytu  Czekają cenne nagrody!


  Fryzjerzy, Kosmetyczki i Stylistki Paznokci, a także przedstawiciele Salonów Fryzjerskich i Studio Urody, którzy zdobędą najwięcej głosów w Opolu i każdym powiecie otrzymają:

  Tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku, Stylistki Paznokci Roku, Studia Urody Roku lub Salonu Fryzjerskiego Roku w Opolu lub powiecie
  Zaproszenie na 22. Opolskie Targi Mody Urody i Zdrowego Stylu Życia oraz na galę wręczenia nagród Mistrzów Urody
  Dyplom uznania
  Zaproszenie na branżowe Targi LNE 2018 w Krakowie w dniach 30-31 marca 2019.
  Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

  Oprócz tego Fryzjerka Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku z każdego powiatu otrzymają od nas podwójne zaproszenie na show w wykonaniu 12 Tenorów

  Zwycięzcy w wojewódzkim głosowaniu otrzymają:


  w kategoriach: Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylista Paznokci Roku, Trener Personalny/ Instruktor Fitness Roku, Makeup Artist Roku, Linergistkę Roku oraz Barbera Roku

  I miejsce
  dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu & SPA Jawor w Zawoi

  dyplom
  dwudniowe zaproszenie na 22. Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia
  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  II miejsce
  jednodniowe wejście dla dwóch osób na Tropikalną Wyspę (Berlin, Niemcy)

  dyplom
  dwudniowe zaproszenie na 22. Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia
  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  III miejsce
  jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Termach Uniejów

  dyplom
  dwudniowe zaproszenie na 22. Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia
  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  w kategoriach:

  Studio Urody Roku, Salon Fryzjerski Roku


  I miejsce
  dyplom
  voucher na reklamę w wysokości 3000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych NTO w wydaniu codziennym, lub na www.nto.pl

  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  II miejsce
  dyplom
  voucher na reklamę w wysokości 2000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych NTO w wydaniu codziennym, lub na www.nto.pl

  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  III miejsce
  dyplom
  voucher na reklamę w wysokości 1000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych NTO w wydaniu codziennym, lub na www.nto.pl

  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej


  Informacji o akcji udziela Remigiusz Zubek
  tel.512 106 578 (pon. - pt. w godz. 9-17),
  e-mail: rzubek@nto.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo